خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در کمیسیون ماده 5 مطرح کرد : فرهنگ سازی در توسعه زیر ساخت های باشگاهها / برخورد قانونی با باشگاهای متخلف

علوی در کمیسیون ماده 5 مطرح کرد : فرهنگ سازی در توسعه زیر ساخت های باشگاهها / برخورد قانونی با باشگاهای متخلف

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، با حضور علوی مدیر کل و اعضاء کمیسیون ماده 5 ،جلسه ای در اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد .

نوید محمدی دبیر کمیسیون و مسئول امور باشگاههای ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از حمایت مدیر کل در تشکیل این نشست ،از تمدید فعالیت 16 باشگاهها و تکمیل 46 متقاضی تشکیل باشگاههای ورزشی در سطح استان خبر داد.

محمدی بیان داشت :تعداد زیادی از باشگاههای فوتبال که در لیگ های مختلف استانی شرکت دارند متاسفانه پروانه فعالیت ندارند و در این راستا نیازمند تعامل و همکاری بیشتر هیات فوتبال استان هستیم.

دبیر کمیسیون ماده 5 ورزش و جوانان استان از 162باشگاه ورزشی در استان که دارای مجوز قانونی می باشند خبر داد و از روسای هیات های فوتبال ،همگانی و پرورش اندام در عدم تعامل و همکاری با این کمیسیون درزمینه نظارت بر  باشگاههای مربوطه ابراز گلایه کرد.

این مقام مسئول بر نظارت بیشتر ادارات و هیات های استانی بر باشگاههای ورزشی تاکید کرد و خواستار ممانعت از فعالیت باشگاههای فاقد مجوز شد .

نوید محمدی از نصب میزهای بیلیارد در تعدادی از قهوه خانه های سطح استان ابراز نگرانی و گلایه کرد و اظهار داشت :د راسرع وقت با همکاری ادارات شهرستانها و  مقامات ذیصلاح در خصوص پلمپ این مکانها اقدام خواهد شد .

دبیر کمیسیون ماده 5 ورزش استان از برگزاری  مراسم تجلیل از باشگاههای برتر در استان خبر داد و خواستار تشکیل کمیته تخلفات باشگاهها شد .

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این نشست  ضمن تشکر از  پیگیری و فعالیت های دبیر کمیسیون ماده 5 ، بر  آسیب شناسی در حوزه باشگاهها تاکید و خواستار ارتقای سطح کمی و کیفی باشگاههای ورزشی استان شد .

سید محمد تقی علوی حفظ جایگاه و منزلت ورزش استان و توسعه زیر ساخت های عمرانی ،فرهنگی وورزشی و باشگاهها را از ارکان مهم در دستگاه ورزش استان برشمرد و خواستار سرویش دهی خوب و منظم به باشگاههای ورزشی شد .

مدیر کل ورزش  وجوانان استان اولویت بندی رشته های ورزشی و استفاده از فرصت ها و ظرفیت های باشگاههای ورزشی و فرهنگ سازی در توسعه باشگاهها را یکی دیگر از برنامه های خود و کمیسیون در ارتقای سطح باشگاهها برشمرد و خواستار برخورد قانونی با باشگاههای متخلف  شد .

نصب مجوز فعالیت باشگاه ،نصب نرخنامه در باشگاهها  و تشکیل گروه عالی نظارت جهت اجرای طرح ضربتی در باشگاههای استان از مصوبات این نشست بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو