خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ملی پوش سه گانه استان در اردوی تیم ملی سه گانه کشور

رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: ملی پوش سه گانه استان در اردوی تیم ملی سه گانه کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،لوا رئیس هیات سه گانه استان از حضور ملی پوش سه گانه کهگیلویه وبویراحمدی در اردوی انتخابی تیم ملی جهت حضور در کمپ کشور پرتغال خبر داد.

آتیلا لوا  رئیس هیات سه گانه استان با بیان در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

به منظور انتخاب نفرات برتر تیم ملی سه گانه کشور جهت اعزام به کمپ پرتغال اردوی تیم های ملی سه گانه کشور با حضور سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی تیم ملی در حال برگزاریست .

لوا ادامه داد:این اردو از 15لغایت 21آبانماه با حضور 12 نفر از برترینهای این رشته در شهر اهواز در حال برگزاریست .

رئیس هیات سه گانه استان ضمن تشکر از حمایت های مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه این رشته افزود :علی عباس نژاد ملی پوش خوب و ارزنده استان و کشور یکی از امیدهای این  ورزش برای کسب یکی از شش مقام برتر برای حضور در کمپ کشور پرتغال می باشد.

این مقام مسئول و زحمت کش و مربی تیم ملی سه گانه کشور از آمادگی خوب عباس نژاد در این اردو خبر داد و ادامه داد:بی شک طبق صحبتها و رضایت مربیان تیم ملی ،این ملی پوش خوب وبا اخلاق تیم ملی سه گانه یکی امیدهای تیم ملی جهت حضور در المپیک 2020 توکیو است .

وی از برگزاری مسابقات قهرمانی سه گانه کشور در روزهای 21 و 22 آبانماه به میزبانی شهرآبادان و منطقه آزاد اروند کنار با حضور مربیان تیم ملی خبر داد و تصریح کرد :محک نهایی و عیار ملی پوشان سه گانه کشور برای حضور در کمپ پرتغال در پایان این رقابتها مشخص خواهد شد و امیدواریم با شناختی که از عباس نژاد داریم این ملی پوش خوب استان یکی از مسافرین کمپ کشور پرتغال باشد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو