خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان المپیاد هاکی دختران کشور است

رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج میزبان المپیاد هاکی دختران کشور است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان از میزبانی شهر یاسوج در المپیاد دختران کشور خبر داد.

شهلا گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

با موافقت فدراسیون هاکی کشور ،شهر یاسوج میزبان المپیاد دختران هاکی کشور است.

گشتاسبی نیا افزود:این رقابتها از یک الی پنجم آذر ماه در شهر یاسوج و با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد .

رئیس هیات هاکی استان از حضور بانوان متولد 1382 ،1383،1384و 1385 در این المپیاد خبر داد و افزود :هنوز تیم های شرکت کننده در این مسابقات از طرف فدراسیون مشخص نشده ،ولی حضور 9 الی 12 از استانهای سراسر کشور در این المپیاد قطعی شده است.

این مقام مسئول ضمن تشکر از حمایت فدراسیون و علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی این مسابقات به شهر یاسوج از برگزاری توریمنت سه جانبه هاکی در بخش بانوان گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم بهرام شفیع رئیس فقید فدراسیون هاکی کشور در یاسوج خبر داد و بیان داشت :این رقابت با حضور تیم های هاکی یاسوج ،گچساران و اصفهان و از 23 لغایت 25آبانماه برگزار خواهد شد .

گشتاسبی نیا از تمرینات خوب و منظم تیم هاکی بانوان استان برای حضور پرقدرت در رقابتهای لیگ برترهاکی بانوان کشور خبر داد و گفت :برای حضور در رقابتهای لیگ برتر هاکی بانوان کشور در حال حاضر دو تیم در دو شهر یاسوج و گچساران روزانه زیر نظر  مربیان مجرب این هیات در حال تمرین است و قطعا امسال تیم هاکی بانوان

کهگیلویه وبویراحمد  یکی از مدعیان کسب مقام قهرمانی لیگ برتر هاکی بانوان کشور خواهد بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو