خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هشت پروژه ورزشی از محل هدایایی خاص وزارت نفت درشهرستان گچساران در دست احداث است

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: هشت پروژه ورزشی از محل هدایایی خاص وزارت نفت درشهرستان گچساران در دست احداث است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری  و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت :هشت پروژه ورزشی از محل هدایایی خاص وزارت نفت در شهرستان گچساران در دست احداث است .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از دست ساخت هشت پروژه ورزشی در شهرستان گچساران از محل هدایای خاص وزارت نفت خبر داد.

علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان ضمن تشکر از حمایت و پیگیری تاجگردون نماینده مردم شهرستانهای گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی بیان داشت :توسعه زیر ساخت های عمرانی  و ورزشی در استان و مناطق محروم یکی از اهداف دولت تدبیر و امید است و در این راستا اقدامات خوب و ومهمی در کهگیلویه وبویراحمد در دست اجراست .

مدیر کل ورزش و جوانان استان افزود :احداث هشت پروژه ورزشی شامل سالن ورزشی ،استخر ،چمن مصنوعی و زمین های فوتبال در شهرستان گچساران در دست احداث می باشد و امید است با تخصیص اعتبارات در اسرع وقت افتتاح و تحویل جامعه ورزش این شهرستان شود.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در خصوص این هشت پروژه اظهار داشت:

سالن ورزشی بانوان سرآبننیز با اعتبار 210میلیون تومان ،سالن ورزشی بانوان ناصر آباد با اعتبار 300 میلیون تومان ،مجموعه ورزشی بانوان گچساران با اعتبار 150 میلیون تومان ،زمین چمن پاکوه گچساران با اعتبار 153میلیون و 400 هزار تومان ،زمین چمن جهاد آباد با اعتبار 195میلیون تومان ،زمین چمن روستای پشه کان ،زمین چمن چهار بیشه و سالن ورزشی اسلام آباد گچساران با اعتبار 300میلیون تومان از مهمترین طرح های ورزشی در دست ساخت و احداث در شهرستان گچساران می باشد.

علوی تصریح کرد :در استان 27 پروژه ورزشی از محل هدایایی خاص وزارت نفت در شهرها و مناطق محروم استان توسط دفتر فنی و مهندسی در دست احداث می باشد  که جا دارد از حمایت ها و پیگیریهای شورای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتقای زیر ساخت های عمرانی ورزش استان تقدیر کرد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 19 آبان 1397 ساعت 10:25 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو