خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد

دبیر هیات تیراندازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،عالی منش دیبر هیات تیراندازی استان از شروع کلاس داوری درجه 3 این رشته در یاسوج خبر داد.

کرامت عالی منش با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت :

اولین کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج آغاز شد .

عالی منش افزود:با هماهنگی فدراسیون تیراندازی کشور و حمایت مدیر کل ورزش و جوانان استان ، اولین دوره کلاس داوری درجه 3 تیراندازی در یاسوج با حضور مدرس بین المللی این رشته آغاز شد .

دبیر هیات تیراندازی استان ادامه داد:این کلاس از 19 آبانماه و با حضور 17 نفر از علاقمندان به این رشته بصورت تئوری و عملی شروع شده و تا 22 آبانماه ادامه خواهد داشت .

این مقام مسئول از حضور 11 نفراز  بانوان و 6 نفر از آقایان از شهرهای یاسوج ،گچساران و دهدشت وشهر بندرعباس در این دوره چهار روزه خبر داد و تصریح کرد:مسعود کلهری مدرس بین المللی فدراسیون تیراندازی کشور بعنوان مدرس کار تدریس و فراگیری اصول اولیه داوری را به شرکت کننده آموزش می دهد.

عالی منش هدف از برگزاری این دوره را فراگیری تیراندازان با اصول اولیه داوری بیان کرد و اظهار داشت:این کلاس بصورت تئوری در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل ورزش و جوانان و بصورت عملی در محل سالن تیراندازی برگزار و در پایان از شرکت کنندگان آزمون های مربوطه بعمل می آید.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو