خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: سه چمن و یک مجموعه ورزشی در شهرستان باشت احد اث می شود

علوی خبر داد: سه چمن و یک مجموعه ورزشی در شهرستان باشت احد اث می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد از احداث سه زمین چمن و یک مجموعه ورزشی بانوان در شهر باشت خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :از محل هدایای خاص وزارت نفت و با حمایت و پیگیریهای نماینده مردم شهرستان گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی ، سه زمین چمن و یک مجموعه ورزشی ویژه بانوان در شهر باشت در دست احداث می باشد.

علوی ضمن تشکر از حمایت و پیگیرهای تاجگردون نماینده شریف مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

این پروژه های ورزشی در بوستان باشت ،کته ،بهره عنا و شهر باشت توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل ورزش و جوانان استان در دست ساخت و احداث می باشد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان بیان داشت :پروژه زمین چمن بوستان باشت با اعتبار 237میلیون و 500 هزار تومان ،زمین چمن کته باشت با اعتبار 50میلیون تومان ،زمین چمن روستای بهره عنا باشت با اعتبار 86میلیون تومان و مجموعه استخر ورزشی بانوان باشت از محل هدایای خاص وزارت نفت در این شهرستان احداث می شود .

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان از پیشرفت فیزیکی این چهار پروژه ورزشی خبر داد و تصریح کرد در صورت تامین اعتبارات ،این پروژه ها تا دهه فجر و پایان سال جاری  افتتاح و تحویل جامعه ورزش این شهرستان خواهد شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو