خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی تشریح کرد : اجرای 82 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته ی تربیت بدنی توسط هیات همگانی استان

رهامی تشریح کرد : اجرای 82 برنامه فرهنگی ،ورزشی در هفته ی تربیت بدنی توسط هیات همگانی استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات ورزش های همگانی استان در تشریح برنامه های هفته ی تربیت بدنی و ورزش گفت :82 برنامه فرهنگی ،ورزشی توسط هیات های همگانی استان و شهرستانها برگزارشد .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان به تشریح برنامه ها و اقدامات این هیات در هفته ی تربیت بدنی  وورزش خبر داد و بیان داشت :

در راستای ترویج فرهنگ ورزش همگانی در بین احاد جامعه ،82 برنامه فرهنگی وورزشی در هفته ی تربیت بدنی و ورزش در استان اجرا شد .

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گفت :

بمناسبت هفته تربیت بدنی 82 برنامه ورزشی و فرهنگی برگزار شد .

مشاور فدراسیون ورزش های همگانی ادامه داد:

این برنامه‌ها با همکاری اداره کل ورزش استان و ادارات ورزش شهرستان ها برگزار و جا دارد  از حمایت‌های  علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان در جهت توسعه ورزش همگانی در استان تشکر کرد .

رهامی به تشریح برنامه های اجرا شده در هفته ی تربیت بدنی اشاره و برگزاری همایش پیاده روی خانواده‌ در تمامی شهرها و بخش‌ها روستاهای پر جمعیت ‌ ‌، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی ، برگزاری جشنواره، برگزاری المپیاد،غبارروبی گلزار شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با خانواده شهدا ‌،دیدار با ایثارگران، تجلیل از قهرمانان ملی و برگزار ورزش صبحگاهی  را از مهمترین برنامه های اجرا شده در این هفته ذکر کرد .

رئیس هیئت همگانی استان اظهار داشت : در این هفته سعی شد برای ایجاد شادی و نشاط در بین افراد جامعه جهت تمامی اقشار مختلف برنامه ورزشی داشته باشیم.

رهامی از دیگر برنامه های برگزار شده این هیات را همایش پیاده روی خانواده با حضور شبکه سوم سیما در یاسوج دانست وتصریح کرد: در این همایش بیش از پنجاه هزار نفر حضور داشتند  و جایزه ویژه یکدستگاه خودرو پراید بود که به برنده خوش شانس اهدا شد .

رئیس هیات ورزش های همگانی کهگیلویه وبویراحمد در پایان  از حمایت‌های ریاست فدراسیون ورزشهای همگانی ‌، مدیرکل ورزش و جوانان، روسای ادارات ورزش شهرستانها، صدا و سیما، نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی، اعضا هیات ورزشهای همگانی استان و شهرستانها، مطبوعات و سایت‌های خبری در پوشش خبرها و انعکاس برنامه های هیات همگانی استان تقدیر و تشکر کرد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو