خانه اخبار ایران اخبار ورزش لیگ دسته دو فوتبال کشور : نفت و گاز گچساران میزبان مس شهر بابک است

لیگ دسته دو فوتبال کشور : نفت و گاز گچساران میزبان مس شهر بابک است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در چارچوب رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم کشور ، تیم نفت و گاز گچساران میزبان مس شهر بابک است.

دیدار این دو تیم در هفته نهم از رقابت های فوتبال لیگ دسته دوم باشگاه های کشور ، امروز سه شنبه ۲۲آبانماه در ورزشگاه شهدای نفت دوگنبدان  برگزار خواهد شد .

تیم فوتبال نفت و گاز گچساران در دیدار هفته گذشته خود در رقابت های لیگ دسته دوم کشور ، در خرم آباد به مصاف تیم خیبر این شهر رفته بود که در نهایت به تساوی یک یک رضایت داد.

نفت و گاز گچساران در این فصل لیگ دسته دوم فوتبال کشور تاکنون با ۷ بازی، ۳ برد، ۲ تساوی و قبول ۲ شکست ۱۱ امتیاز کسب کرده است و در رده چهارم جدول رده بندی گروه (ب) این رقابت‌ها قرار دارد.

نفت و گاز گچساران در این فصل لیگ دسته دوم فوتبال باشگاههای کشور با تیم های جهاد نصر سیرجان، استقلال رامشیر،پاس همدان، بعثت کرمانشاه،نیروی زمینی تهران،خیبر خرم آباد،شهدای بابلسر،نفت امیدیه، شهرداری فومن،پرسپولیس گناوه،شهرداری بندرعباس ، صبای قم و مس شهر بابک در گروه دوم رقابت ها قرار دارد.

باشگاه نفت و گاز گچساران با قدمتی ۵۵ ساله و پوشش بیش از ۹۱ رشته ورزش قهرمانی یکی از باشگاه های فعال و پرطرفدار جنوب کشور است.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو