خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ،عباس نژاد نقره ای شد

رئیس هیات سه گانه کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی ،عباس نژاد نقره ای شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،لوا رئیس هیات سه گانه استان از کسب مقام دوم عباس نژاد در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی سه گانه کشور خبر داد.

آتیلا لوا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

مسابقات سه گانه قهرمانی کشور آقایان سال ۹۷  به میزبانی استان خوزستان و شهر آبادان برگزار شد.

در این دوره از مسابقات ۹۱ ورزشکار از ۲۱ تیم از سراسر کشور در سه رده جوانان، امید و بزرگسالان به صورت اسپرینت (مسافت کوتاه) به رقابت پرداختند که در پایان و در رده بزرگسالان محمدمهدی رحمتی ملی پوش ارزنده کشورمان که در قالب تیم هرمزگان در این مسابقات شرکت کرده بود با کسب زمان: ۱:۰۲:۴۸ به عنوان قهرمانی دست یافت. پس از وی علی عباس نژاد، قهرمان سال گذشته کشور از کهگیلویه و بویراحمد با زمان ۱:۰۳:۵۴ و بهزاد نوبری پور از استان آذربایجان شرقی با زمان ۱:۰۴:۱۲ بر سکوهای دوم و سوم ایستادند.

در رده سنی امید امین سقایی از چهارمحال و بختیاری با زمان ۱:۰۶:۱۴ و با بیش از ۵ دقیقه اختلاف نسبت به نفر دوم بر سکوی نخست این دوره از رقابت ها ایستاد. در این رده محمدسجاد رحیمی فر از همدان چهره جدید مسابقات بود که موفق شد با زمان ۱:۱۱:۲۲ در رتبه دوم قرار گیرد. سعید علیزاده از خراسان جنوبی نیز با زمان ۱:۱۲:۳۶ در جایگاه سوم ایستاد.

در رده سنی جوانان این دوره از رقابت ها آرین قلعه نویی دیگر ملی پوش کشور از قزوین با ثبت زمان ۱:۰۵:۵۷ قهرمان شد و علی رضوانی از سمنان و مبین میزبان از آذربایجان شرقی به ترتیب با زمان ۱:۰۶:۱۷ و ۱:۰۹:۲۵ در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در بخش تیمی این مسابقات و در رده بزرگسالان تیم های هرمزگان، قزوین و آذربایجان شرقی و در رده امید خراسان جنوبی، همدان و خراسان رضوی بر سکوهای اول تا سوم ایستادند. در بخش تیمی جوانان نیز عناوین اول تا سوم به تیم های کیش، سمنان و اصفهان رسید.

به این ترتیب عناوین قهرمانی هر سه رده به ملی پوشانی رسید که از ۱۵ تا ۲۰ آبان ماه مرحله دوم اردوی آماده سازی خود را زیر نظر سرجیو سانتوز سرمربی پرتغالی تیم ملی در اهواز پشت سر گذاشتند.

قهرمانی کشور بزرگسالان (انفرادی):

۱- محمدمهدی رحمتی از هرمزگان ۱:۰۲:۴۸

۲- علی عباس نژاد از کهگیلویه و بویراحمد ۱:۰۳:۵۴

۳- بهزاد نوبری پور از آذربایجان شرقی ۱:۰۴:۱۲

قهرمانی کشور بزرگسالان (تیمی):

۱- هرمزگان ۳:۲۷:۵۸

۲- قزوین ۳:۳۲:۲۲

۳- آذربایجان شرقی ۳:۳۷:۵۷

قهرمانی کشور رده امید (انفرادی):

۱- امین سقایی از چهارمحال و بختیاری ۱:۰۶:۱۴

۲- محمدسجاد رحیمی فر از همدان ۱:۱۱:۲۲

۳- سعید علیزاده از خراسان جنوبی ۱:۱۲:۳۶

قهرمانی کشور رده امید (تیمی):

۱-  خراسان جنوبی ۳:۴۵:۲۷

۲-  همدان ۴:۰۱:۰۹

۳-  خراسان رضوی ۱:۱۲:۳۶

قهرمانی کشور رده جوانان (انفرادی):

۱- آرین قلعه نویی از قزوین ۱:۰۵:۵۷

۲- علی رضوانی از سمنان ۱:۰۶:۱۷

۳- مبین میزبان از آذربایجان شرقی ۱:۰۹:۲۵

قهرمانی کشور رده جوانان (تیمی):

۱- کیش ۳:۴۱:۴۳

۲- سمنان ۳:۴۴:۵۹

۳- اصفهان ۳:۴۸:۲۹

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو