خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئيس اداره ورزش و جوانان گچساران عنوان کرد: اجراي 23 طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استاني در گچساران

رئيس اداره ورزش و جوانان گچساران عنوان کرد: اجراي 23 طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استاني در گچساران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئيس اداره ورزش و جوانان گچساران گفت: در حال حاضر تعداد 23 طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استانی در این شهرستان در دست اقدام است.

فریدون عبدالخانی در گفت‌وگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار کرد: از سال 1393 تا کنون برای اولین بار است که سالن های ورزشی در این شهرستان تعمیر می شوند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  با بیان اینکه اعتباری در جهت تعمیرات سالن‌های ورزشی اختصاص داده شده است، گفت: متاسفانه اعتباری برای تجهیزات  سالن های ورزشی تا کنون اختصاص داده نشده است.

وی ادامه داد: تا کنون سالن های ورزشی کشتی،  بوکس، سالن سرپوشیده در روستای ناصر آباد کف پوش خریداری و نصب، ایزوگام برخی از سالن های ورزشی و همچنین چندین سرویس بهداشتی احداث شده است.

عبدالخانی با بیان اینکه 38 هیأت ورزشی در شهرستان گچساران فعال است ، عنوان کرد: یکی از مشکلات ورزش شهرستان گچساران نبود منابع مالی کافی است تا بتوانیم خیل مشکلات و معضلات را برطرف کنیم.

رئیس ورزش و جوانان گچساران افزود: از مجموع 38 هیئت ورزشی فعال تعداد 23 رشته ورزشی نایب رئیس آن بانوان و تعداد 5 رشته ورزشی رئیس آنها بانوان هستند.

این مسوول ابراز کرد: 15 هزار ورزشکار ساماندهی شده در این شهرستان وجود دارد که از این تعداد یک هزار و ۶۵ نفر زن هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گچساران  اذعان کرد: در حال حاضر تعداد 23  طرح ورزشی از محل اعتبارات نفت و استانی در این شهرستان در دست اقدام است.

وی با بیان اینکه تعداد 9 طرح ورزشی عمرانی  از اعتبارات  اهدایی نفت در دست اجرا است، گفت: این پروژه‌ها شامل احداث پارک نفت،  کمک به احداث  مجموعه استخر ورزشی بانوان، کمک به احداث زمین چمن مصنوعی در روستاهای پاکوه،  جهاد آباد، پشه‌کان،  چهار بیشه، احداث سالن ورزشی چند منظوره  در روستای اسلام آباد، احداث  سالن ورزشی چند منظوره  بانوان در روستاهای سرآب‌ننیز و ناصر  آباد  از مهمترین طرح های اهدایی  وزارت نفت در حوزه ورزش است که به شهرستان گچساران تخصیص داده شده است.

عبدالخانی با بیان اینکه این پروژه  از پیشرفت فیزیکی  10 الی 70 درصد برخوردار هستند، گفت:  مبلغ 125 میلیارد ریال به طرح‌های ورزشی نفت اختصاص داده شده  است.

رئیس  اداره ورزش و جوانان گچساران به 14  پروژه عمرانی ورزشی که از محل اعتبارات استانی تامین می شود، اشاره کرد و گفت: تکمیل سالن ورزشی آب شیرین ، احداث  مجموعه ورزشی  چند منظوره پیشنهادی کارتینگ و موتور سواری و اتومبیل رانی  ، تکمیل  و احداث پروژه‌های  زمین‌های چمن مصنوعی در سطح شهرستان،  تکمیل  مجموعه ورزشی تختی گچساران، تکمیل سالن ورزشی باباکلان اولویت‌ مهم اداره ورزش این شهرستان خواهد بود.

وی،  تعمیر و تجهیز اماکن ورزشی گچساران، تکمیل و تجهیز مجموعه ورزشی شهید بشارت ، احداث  خوابگاه ورزشی، تکمیل  زمین ورزشی مظفر آباد و تکمیل مجموعه ورزشی شهید افراز وهمچنین  احداث خانه جوان گچساران از جمله پروژه‌های در دست اقدام اداره ورزش و جوانان  شهرستان گچساران عنوان کرد.

وی با بیان اینکه این پروژه‌ها  از پیشرفت فیزیکی 30 الی 100 درصد  برخوردار هستند، خاطرنشان کرد: مبلغ 85 میلیارد و 203میلیون ریال به این  طرح‌های استانی ورزش گچساران  اختصاص داده شده است.

عبدالخانی به چمن استادیوم تختی گچساران اشاره و اظهار کرد: خاک این زمین به طور کلی باید تعویض و خاک نباتی جایگزین شود تا چمن این استادیوم حاصل شود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو