خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته‌ المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران

رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد خبر داد آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته‌ المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد از آمادگی یاسوج برای میزبانی شایسته‌ المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان ایران خبر داد.

شهلا گشتاسبی در نشست با حسن اباذری سرپرست فدراسیون هاکی اظهار کرد: در استان الفبای هاکی را از نوروز حیدری آموختیم و او بزرگ پیشکسوتان هاکی ایران است.

وی گفت: هنگامی که تابلوی خانه هاکی در استان بالا رفت در این رشته ورزشی روسفید شدیم که از اقدامات ارزنده علوی مدیرکل ورزش استان بود.

گشتاسبی به اقدامات انجام شده برای برگزاری المپیاد استعدادهای برتر هاکی بانوان کشور اشاره کرد و افزود: همه کمیته‌های برگزاری المپیاد تشکیل شده و برای هتل و تغذیه و ترابری نیز تمهیدات لازم اندیشیده شده است.

رئیس هیات هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد در ادامه به تعداد تیم‌ها و ورود و خروج آن‌ها و زمان برگزاری المپیاد هم اشاره کرد و گفت: 12 تیم در این مسابقات حضور خواهند داشت که در 2 گروه 6 تیمی با هم رقابت می‌کنند و بازی‌ها از اول آذر تا پایان روز پنجم آذر خواهد بود.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو