خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی خبر داد اعزام تیم پیشکسوتان هاکی ایران به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی خبر داد اعزام تیم پیشکسوتان هاکی ایران به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی از اعزام تیم ملی پیشکسوتان هاکی به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ در بهمن ماه خبر داد.

نوروز حیدری در نشست مجمع سالانه هیات هاکی که با حضورعلوی مدیر کل ،معاونین ورزش و جوانان استان ، سرپرست و دبیر فدراسیون هاکی برگزار شد با بیان اینکه خواستگاه هاکی کشور استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرستان گچساران است، گفت: هاکی کهگیلویه و بویراحمد بزرگانی دارد که یاد و‌خاطره همه آنها را گرامی میداریم.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی با تسلیت درگذشت بهرام شفیعی پدر هاکی کشور گفت: مرحوم شفیعی بر رشد هاکی کشور در جهان تاکید داشت که به حمدالله به این آرزوی دیرینه دست پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه در هیچ سالی مانند سال جاری مسابقات هاکی از نونهالان گرفته تا نوجوانان و لیگ برتر نداشتیم گفت: از امروز باید باید شروع کنیم که به آینده امیدوار باشیم.

این مسوول بیان کرد: به عنوان مربی در روستای تلخاب شیرین  تیم‌ هاکی با حضور ۱۴۰ نفر تشکیل دادم که ۱۲۰ نفر از آنها سازمان یافته است.

حیدری تصریح کرد: ۹۰ درصد بازیکنان استان از همین روستای تلخاب شیرین است که ما بدون دریافت شهریه آموزش هاکی را ارائه می‌دهم.

رئیس کمیته پیشکسوتان فدراسیون هاکی بیان کرد: وسایل هاکی وارداتی است و این از معضلات هاکی است که با افزایش قیمت ارز مشکلات دو برابر شده است.

وی خواستار کمک بیشتر فدراسیون هاکی به هیات هاکی استان شد و گفت: کمک‌های فدراسیون هاکی  زمینه‌ساز موفقیت بیشتر هیات هاکی استان را فراهم می‌کند.

حیدری از برگزاری مسابقات هاکی پیشکسوتان به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: نیمه دوم آذر میزبان مسابقات هاکی پیشکسوتان انتخابی تیم ملی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: تیم ملی هاکی پیشکسوتان بهمن ماه سال جاری به مسابقات جام جهانی هنگ‌کنگ اعزام می‌شوند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو