خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: توسعه روزافزون ورزش بانوان این استان در تمامی رشته ها از جمله هاکی جزو سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است

علوی خبر داد: توسعه روزافزون ورزش بانوان این استان در تمامی رشته ها از جمله هاکی جزو سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد در مجمع سالیانه هیات هاکی استان گفت: توسعه روزافزون ورزش بانوان این استان در تمامی رشته ها از جمله هاکی جزو سیاست های مهم اداره کل ورزش و جوانان استان است.
سید محمدتقی علوی اظهار داشت: بر اساس قول مساعد مسئولان فدراسیون هاکی قرار است اردوی تیم ملی تا پایان امسال در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد برگزار شود.
وی افزود: برگزاری المپیاد استعدادهای برتر هاکی دختران کشور در شهر یاسوج می تواند نقش بسزایی در ارتقای هر چه بیشتر سطح این رشته ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.
علوی بیان کرد: آمادگی لازم در مسئولان اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد و هیأت هاکی استان برای برگزاری باکیفیت این المپیاد وجود دارد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو