خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تیم های شرکت کننده در المپیاد هاکی دختران کشور مشخص شدند

رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: تیم های شرکت کننده در المپیاد هاکی دختران کشور مشخص شدند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری واطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،گشتاسبی نیا رئیس هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد گفت :12 تیم در رقابتهای  المپیاد هاکی دختران کشور در یاسوج حضور دارند.

شهلا گشتاسبی نیا با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :12 تیم در المپیاد استعدداد یابی دختران رشته هاکی در یاسوج حضور دارند.

گشتاسبی نیا ضمن تشکر از حمایت فدراسیون هاکی و مدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی این رقابتها ادامه داد:این مسابقات روز یکم آذر ماه در شهر یاسوج آغاز می شود و تیم ها از روز 30 آبانماه وارد شهر یاسوج خواهند شد.

رئیس پر تلاش هیات هاکی کهگیلویه وبویراحمد از حضور تیم های هاکی دختران استانهای اصفهان ،مرکزی ،همدان ،آذربایجان شرقی ،آذربایجان غربی ،خراسان رضوی ،خراسان جنوبی ،قم، خوزستان ،فارس ،ایلام و کهگیلویه وبویراحمد در المپیاد استعداد یابی دختران رشته هاکی خبر داد و اظهار امیدواری کرد با حمایت همه مسئولین استانی و کشوری شاهد میزبانی خوب شهر یاسوج در این دوره از مسابقات باشیم .

این مقام مسئول از حضور ناهید مرشدی ناظر وزارت ورزش و جوانان در این مسابقات و برگزاری کلینک داوری مسابقات در روز 30 آبانماه با حضور داوران این دوره از مسابقات خبر داد .

گشتاسبی نیا از برگزاری مراسم افتتاحیه این دوره از مسابقات در روز یکم اذرماه با حضور مسئولین استانی در سالن پوریای ولی آموزش و پرورش خبر داد و از حمایت های مدیرکل و معاونت تربیت بدنی سازمان آموزش و پرورش استان در واگذاری سالن پوریای ولی و خوابگاه مجموعه صیاد  شیرازی تقدیر کرد .

المپیاد استعداد یابی رشته هاکی دختران کشور از 30 آبانماه لغایت 6آذرماه به میزبانی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو