خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج و سی سخت میزبان اردو های تیم ملی استقامت کشور

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: یاسوج و سی سخت میزبان اردو های تیم ملی استقامت کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری دو دوره اردوی تیم ملی دو های استقامت کشور در شهرهای یاسوج و سی سخت خبر داد.

امید محمد محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

با هماهنگی فدراسیون دوومیدانی کشور ،شهرهای یاسوج و سی سخت میزبان اردو های تیم های ملی استقامت کشور است.

محمدی افزود:اردوی تیم ملی دوهای استقامت  با حضور قهرمانان و مربیان بازیهای آسیایی در دو گروه در شهرهای یاسوج و سی سخت برگزار می شود.

رئیس هیات دوومیدانی استان از برگزاری اردو اول در شهر سی سخت از 26 آبان ماه و اردوی دوم از یکم اذرماه در شهر یاسوج خبر داد و ادامه داد:هر اردو به مدت 21 روز ادامه خواهد داشت .

این مقام مسئول تصریح کرد :بعد از اتمام این دو اردو در شهرهای یاسوج و سی سخت ،اردوی مرحله دوم به میزبانی یکی از شهرهای کشور برگزارخواهد شد و مجدد شهر سی سخت برای مرحله سوم میزبان این اردو خواهد  بود.

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد از حمایت فدراسیون و علوی مدیر کل در میزبانی این اردو ها در استان تقدیر و اظهار امیدواری کرد با تلاش و حمایت همه مسئولین استانی و شهرستانی ،میزبان شایسته ای برای ملی پوشان باشیم.

اضافه می کنم سرپرست این اردو بر عهده امید محمد محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان است.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو