خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی تاکید کرد : استفاده بهینه از ظرفیت های تیراندازی استان / فدراسیون تیراندازی کشوربه تعهدات خود در استان عمل کند

علوی تاکید کرد : استفاده بهینه از ظرفیت های تیراندازی استان / فدراسیون تیراندازی کشوربه تعهدات خود در استان عمل کند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ضمن تاکید بر استفاده بهینه از ظرفیت های ورزشکاران و هیات تیراند ازی استان در ارتقای این رشته ورزشی گفت :فدراسیون تیراندازی به تعهدات خود در قبال ورزش تیرندازی استان عمل کند .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد با بیان این موضوع ضمن تشکر از فدراسیون تیراندازی کشور در ارتقای این رشته در استان ،برگزاری کلاس های آموزشی و داوری را عامل شکوفایی ،رشد و ارتقای سطح دانش ورزشکاران ذکر کرد و از حمایت مادی و معنوی ورزش استان از این رشته مردمی خبر داد.

علوی گفت :رشته تیراندازی در خون  و رگ مردمان کهگیلویه وبویراحمد است و ما مسئولین می بایست با توسعه زیر ساخت ها و امکانات ،زمینه رشد و اعتلای این ورزش را در بین جوانان فراهم سازیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از تعامل خوب ورزش کهگیلویه وبویراحمد با فدراسیون خبر داد و بیان داشت :سالن تیراندازی طبق تعهدات قبلی در اختیار هیات تیراندازی استان قرار گرفته و فدراسیون می بایست با اعزام کارشناسان نسبت به راه اندازی و نصب دستگاه های مورد نیاز اقدام کند.

مدیر ارشد ورزش و جوانان نبود تجهیزات و امکانات در هیات را یکی از مشکلات و معضلات پیش رو این هیات ذکر و از خرید و تهیه تفنگ و تپانچه بادی توسط ورزش و جوانان استان خبر داد.

علوی استعداد یابی در این رشته را با توجه به ظرفیت و پتانسیل موجود را مهم ،لازم و ضروری دانست و خواستار حمایت فدراسیون در تجهیز و ارسال امکانات برای سالن تیراندازی استان شد .

این مقام مسئول از سفر رئیس فدراسیون تیرندازی کشور به استان برای بررسی مشکلات و بازدید از امکانات هیات استان در آینده نزدیک خبر داد و تصریح کرد :با حضور رئیس فدراسیون و اعزام کارشناسان و تجهیز سالن تیراندازی  جدید استان ،شاهد برگزاری مسابقات مختلف کشوری و اردوی های تیم های ملی خواهیم بود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو