خانه اخبار ایران اخبار ورزش روی خط ورزش تیراندازی

روی خط ورزش تیراندازی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،اولین دوره داوری درجه 3 تفنگ و تپانچه بادی که از تاریخ 19 لغایت 22آبانماه در شهر یاسوج با حضور مسعود کلهری مدرس بین المللی فدراسیون تیراندازی با شرکت 17نفر از علاقمندان به رشته تیراندازی برگزار شده بود به پایان رسید .این دوره برای اولین بار در استان برگزار شد.

بازدید کارشناس فدراسیون تیراندازی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دنا ازسالن واگذار شده به هیات تیراندازی

مسعود کلهری کارشناس فدراسیون تیراندازی و نظری رئیس اداره ورزش دنا ازسالن واگذار شده به هیات تیراندازی استان بازدید کردند.

این سالن با  حمایت علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان و نظری  رئیس اداره ورزش دنا در ابعاد 27×18به هیات تیراندازی واگذار شد و طبق کارشناس فدراسیون تیراندازی این سالن در رشته های 10 متر .25 متر مورد تائید قرار گرفت و در آینده نزدیک در خصوص طراحی و نصب تجهیزات آن اقدام خواهد شد.

بازدید کارشناس فدراسیون تیراندازی و رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ازسالن واگذاری  به هیات تیراندازی استان

مسعود کلهری کارشناس فدراسیون تیراندازی و اسماعیل رحیمی زاده رئیس اداره ورزش بویراحمد ازسالن واگذار شده به هیات تیراندازی استان بازدید کردند .

در سالن تیراندازی به علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان رحیمی زاده رئیس اداره ورزش بویراحمد به ابعاد 48×24به هیات تیراندازی واگذار شد و طبق کارشناس فدراسیون تیراندازی این سالن در رشته های 10 متر .25 متر و 50متر مورد تائید قرار گرفت و در آینده نزدیک در خصوص طراحی و نصب تجهیزات آن اقدام خواهد شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو