خانه اخبار ایران اخبار ورزش دعوت 2بازيكن واترپلو گچساراني به اردوي تيم ملي

دعوت 2بازيكن واترپلو گچساراني به اردوي تيم ملي

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،از سوی فدراسیون شنا ،شیرجه و واترپلو کشور دو بازيكن واترپلو نفت و گاز گچساران به اردوي تيم ملي دعوت شدند.

شهرستان گچساران از دیرباز و سال‌های دور همیشه در ورزش کشور مطرح بوده و این ادعا را تاریخ ورزش ایران به ثبت رسانده است.

براساس این گزارش، در سال‌های اخیر رشد و توسعه ورزش در گچساران با توجه به وجود پتانسیل‌های بسیار قوی در میان ورزشکاران این شهرستان سیری صعودی داشته به نحوی که بسیاری از ورزشکاران این شهرستان در رده‌های مختلف به تیم ملی راه یافته‌اند.

از سوی سرمربی تیم ملی واترپلو کشورمان 20 بازیکن به اردوی تیم ملی واترپلو دعوت شدند.

اردوی آماده سازی تیم ملی واترپلو  ازروز بیست و ششم آبان ماه در استخر بین المللی 9 دی واقع در مجموعه ورزشی شهید شیرودی آغاز شده است

در این اردو و از سوی سرمربی تیم ملی واترپلو کشور 2بازیکن واترپلو گچساران به نام‌های پیمان اسدی و حسین خالدی تبار  به منظور شرکت در دور جدید اردوی آماده سازی تیم ملی واترپلو به این اردو دعوت شده اند.

تیم ملی واترپلوی ایران امسال با حضور پیمان اسدی و حسین خالدی تبار در مسابقات  آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا  موفق به کسب مدال برنز  این مسابقات شدند.

شایان قاسمی، آرش پورزگر، محمد بیات، امیرحسین کیهانی، مهدی یزدان خواهری، امیرعلی مرادی، محمدجواد عباسی، خشایار قره ضیاالدین، امیر دهداری، سهیل رستمیان، امیرحسین رهبر، امین قویدل، علیرضا پورنگ، علی خانقاهی، حسین لاله سیاه، مهدی برزگری، امیررضا جلیل پور و امید آقایی ،پیمان اسدی ، حسین خالدی تبار بازیکنان دعوت شده به تیم ملی واترپلوی کشور هستند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو