خانه اخبار ایران اخبار ورزش در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شد :دستگاههای اجرایی به موضوع جوانان اهمیت دهند

در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان مطرح شد :دستگاههای اجرایی به موضوع جوانان اهمیت دهند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولین باید موضوع جوانان را اولویت بدانند و نسبت به امور آن‌ها اشتیاق بالایی نشان دهند.

چهارمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان استان کهگیلویه و بویراحمد به ریاست مدیرکل امور اجتماعی استانداری و با حضور علوی مدیرکل ورزش و جوانان، شاکری معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان، نمایندگان دستگاه‌ها و نهادهای دولتی استان در سالن جلسات استانداری برگزار شد.
حجت‌الاسلام علی فتح میرمحمدی در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان استان به پرهیز از تصمیمات احساسی و روزمره در حوزه جوانان تأکید کرد، و گفت: باید جوانان را به‌خوبی درک کنیم و با تفاوت‌های فکری و خلاقیتی آن‌ها توجه شود.
وی بابیان اینکه، همه دستگاه‌های اجرایی و مسئولین باید موضوع جوانان را اولویت بدانند و نسبت به امور آن‌ها اشتیاق بالایی نشان دهند، افزود: ما پیش‌ازاین نقش جوانان در توسعه علمی، پیشرفت جامعه و مقابله با تهدیدهای دشمن را درک کردیم و امروز باید با اعتماد به آن‌ها زمینه را برای انجام اقدامات بزرگ‌تر فراهم کنیم.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری با اشاره به اینکه، باید در موضوع اشتغال و ازدواج جوانان دقت نظر داشت، تأکید کرد: در جلسات با دست‌پر، اشتیاق و انگیزه حاضر شد و راهکارهای عملیاتی برای حل مشکلات جوانان را باید دنبال کرد.
میرمحمدی بابیان اینکه در حوزه جوانان باید با اهتمام و جدیت تمام کارکرد، چراکه موضوع جوانان با اقدامات تبلیغاتی پیش نمی‌رود، اظهار داشت: ارائه پیشنهاد‌ها و راهکارها در این حوزه قابل‌اجرا و کارگشا باشد.
وی یا بیان اینکه، باید برای توسعه استان به پرتوی همین جوانان امیدوار باشیم، گفت: اهمیت دادن به موضوع جوانان به معنای اهمیت دادن به همه امور جامعه و آینده آن‌هاست و کم‌کاری و بی‌اعتنایی به کار جوانان جبران‌ناپذیر است.

آخرین بروزرسانی ( سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 14:48 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو