خانه اخبار ایران اخبار ورزش برای شرکت در مسابقات المپیاد استعداد یابی دختران هندبال : تیم هندبال دختران گچساران عازم شیراز شد

برای شرکت در مسابقات المپیاد استعداد یابی دختران هندبال : تیم هندبال دختران گچساران عازم شیراز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد،تیم هندبال دختران گچساران برای شرکت در المپیاد استعداد یابی دختران ،عازم شیراز محل برگزاری این رقابتها شد.

مسابقات هندبال رده سنی ۱۱ تا ۱۴ سال در بخش دختران از ۳۰ آبان لغایت ۹ آذر به میزبانی استان فارس و در شهر شیراز برگزار می شود .

این مسابقات با حضور ۲۴ تیم از استان های مختلف کشور در ۶ گروه ۴ تیمی برگزار خواهد شد.

در آئین بدرقه تیم هندبال دختران گچساران به این رقابتها رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان،رئیس هیات هندبال شهرستان،نایب رئیس هیات هندبال استان ومسئول کمیته مسابقات استان و جمعی از خانواده های ورزش دوست گچسارانی حضور داشتند .

تیم هندبال دختران گچساران به نمایندگی از استان در گروه c مسابقات با تیم های آذربایجان شرقی،اصفهان و سیستان و بلوچستان همگروه است.

در تیم اعزامی به این رقابتها فاطمه زهرا رحمانی،نادیا عادل پور،مهروز نوروزی،مبینا بهشتی زاده،هانیه  دلاوری،تارا ملک نژاد،سوگند داشاب،کیانا شرافتی،نیوشا اسدزاده،مریم باقرنژاد،رومینا کشوری،محدثه قره قانی،طناز قیطاسی،ستایش گلستانی منش حضور دارند .

زهرا حسن زاده و نسرین رستمی بعنوان سرپرست و مربی تیم را همراهی می کنند .

با آرزوی موفقیت دختران هندبالیست استان

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو