خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: آغاز رسمی مسابقات استعداد یابی برتر دختران رشته های هاکی در یاسوج

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: آغاز رسمی مسابقات استعداد یابی برتر دختران رشته های هاکی در یاسوج

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیر کل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد از برگزاری مراسم افتتاحیه و آغاز رسمی المپیاد استعداد یابی برتر دختران در رشته هاکی در شهر یاسوج خبر داد.

سید محمدتقی علوی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

با حضور مسئولین استانی و کشوری ،مراسم افتتاحیه مسابقات المپیاد استعداد های برتر ورزشی هاکی دختران در یاسوج آغاز خواهد شد .

علوی از اجرای برنامه های شاد و متنوع فرهنگی ،ورزشی در این مراسم خبر داد و گفت :

امیدواریم با برنامه ریزی های انجام شده شاهد برپایی خوب و منظم مراسم افتتاحیه این دوره از رقابتها باشیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از فدراسیون هاکی جمهوری اسلامی ایران در میزبانی این رقابتها به شهر یاسوج تقدیر کرد و اظهار داشت :بی شک قطب  و مهد اصلی ورزش هاکی  کشور ،کهگیلویه وبویراحمد بوده و است و لازم است یادی کنیم از مرحوم نورالله گرانی پور پدر هاکی ایران .

مدیر ارشد ورزش و جوانان از حضور 12 تیم  برر تر هاکی دختران ایران در این مسابقات خبر داد و تصریح کرد :مراسم افتتاحیه این مسابقات صبح امروز پنج شنبه یکم آذرماه با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی ،ورزشی در سالن پوریای ولی آموزش و  و پرورش آغاز و از ساعت 15 شاهد شروع رسمی  این دوره از رقابتها با برگزاری شش بازی خواهیم بود.

مسابقات المپیاد استعداد یابی برتر ورزشی هاکی دختران کشور از 30 آبانماه لغایت 6آذرماه به میزبانی شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار می شود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو