خانه اخبار ایران اخبار ورزش با حضور مسئولین استانی و کشوری ،آئین افتتاحیه المپیاد ورزشی استعداد یابی دختران هاکی در یاسوج برگزار شد

با حضور مسئولین استانی و کشوری ،آئین افتتاحیه المپیاد ورزشی استعداد یابی دختران هاکی در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور مسئولین استانی و کشوری ،مراسم افتتاحیه مسابقات استعداد یابی دختران هاکی در یاسوج برگزار شد .

در این مراسم که در محل سالن پوریای ولی آموزش و پرورش استان برگزار شد ، زارعی نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی ،گوهرگانی معاون استاندار ،علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، کناری فرماندار شهرستان بویراحمد ،معاونین اداره کل ،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد و تیم های شرکت کننده در این مسابقات حضور داشتند .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در این ائین از فدراسیون هاکی کشور در میزبانی این مسابقات به استان و تیم های شرکت کننده تقدیر کرد و اظهار امیدواری کرد  شهر یاسوج میزبان شایسته ای برای این ورزشکاران باشد .

علوی ادامه داد:با مساعدت فدراسیون هاکی کشور اردوی تیم ملی تا پایان امسال در یکی از شهرهای کهگیلویه و بویراحمد برگزار و این مهم می تواند نقش بسزایی در ارتقای هر چه بیشتر سطح این رشته ورزشی در کهگیلویه و بویراحمد داشته باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از نگاه ویژه دولت و وزارت ورزش و جوانان به ورزش بانوان خبر داد و برگزاری این المپیاد را ضامن ارتقای ورزش در دو بخش بانوان و آقایان ذکر و اظهار امیدواری کرد با شناسایی نخبگان این المپیاد شاهد درخشش و ارتقای ورزش کشورمان خواهیم بود.

زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در این مراسم ضمن تشکر از فدراسیون هاکی کشور و اداره کل ورزش و جوانان استان در برگزاری این میزبانی ،از توسعه ورزش استان سخن گفت و بیان داشت:بی شک در دو سال گذشته شاهد ارتقای و توسعه زیر ساخت های ورزش استان بوده و این مهم جزو با تلاش و پشتکارمدیریت و کارکنان ورزش  و جوانان میسر نبود.

گشتاسبی نیا رئیس هیئت هاکی استان کهگیلویه و بویراحمد از حمایت فدراسیون ومدیر کل ورزش و جوانان استان در میزبانی این دوره از رقابتها به شهر یاسوج تقدیر کرد  و هدف از برگزاری این  مسابقات را شناسایی مستعدین هاکی دختر زیر ۱۵ سال جهت انتخابی المپیک ۲۰۲۲ ذکر کرد .

‌‌‌‌‌ شهلا گشتاسبی ادامه داد : این مسابقات از یکم لغایت ششم آذر ماه به مدت یک هفته و با حضور تیم‌های هاکی دختران استان‌های اصفهان، مرکزی، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، قم، خوزستان، فارس، ایلام و کهگیلویه و بویراحمد و 200 ورزشکار برگزارمی شود و امیدوارم استان و شهر یاسوج میزبان شایسته ای دراین المپیاد باشد.

این مسابقات از عصر امروز پنج شنبه با برگزاری شش بازی در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش استان رسما اغاز و طبق برنامه تیم های مرکزی با فارس ،کهگیلویه وبویراحمد با آذربایجان شرقی ،خراسان جنوبی با قم ،همدان با خوزستان ،و ایلام و تهران به مصاف هم میروند .بازی تیم های اصفهان و خراسان رضوی بدلیل عدم حضور تیم خراسان برگزار نمی شود

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو