خانه اخبار ایران اخبار ورزش روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد : تیم کبدی بانوان استان به رقابتهای المپیاد استعداد یای برترکشور اعزام می شود

روابط عمومی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد : تیم کبدی بانوان استان به رقابتهای المپیاد استعداد یای برترکشور اعزام می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت :تیم کبدی بانوان استان به رقابتهای المپیاد استعداد یابی برتر کشور اعزام می شود.

آرمان حاتمی با بیان این خبر بیان داشت :

رقابتهای المپیاد استعداد یابی کبدی بانوان کشور از 5 لغایت 9 آذرماه به میزبانی استان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار می شود .

حاتمی افزود :تیم کبدی بانوان زیر 15 سال استان این روزها با تمرینات منظم خود را برای حضوری پر قدرت در این مسابقات آماده می کند و روز 4 آذرماه از طریق اصفهان به این رقابتها اعزام میشود.

مسئول روابط عمومی اداره کل ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل از ورزش کبدی از اعزام مرجان جوکار ،شادی خرامین ،فاطمه دولت خواه ،سمیرا مشکل گشا ، مینا جهانبازیان ،الهه دیده ور ،رقیه خرم روز ،فاطمه سلیمی ،فاطمه همایونی ،لادن دام ور ،تارا درخشان مقدم ،آرزو ارجمند به این مسابقات خبر داد و تصریح کرد :مریم جوکار بعنوان مربی و مهناز ماندگانی بعنوان سرپرست تیم را همراهی می کنند.

رقابتهای استعداد یابی برتر کبدی زیر 15 سال بانوان به منظور شناخت نفرات برتر تیم های ملی برگزار می شود .

برای تیم اعزامی به این  رقابتها آرزوی مو فقیت داریم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو