خانه اخبار ایران اخبار ورزش رهامی خبر داد:هدف از گسترش برنامه های ورزش همگانی ،ایجاد نشاط ،همدلی و توسعه سلامت جسمی و روحی جامعه است

رهامی خبر داد:هدف از گسترش برنامه های ورزش همگانی ،ایجاد نشاط ،همدلی و توسعه سلامت جسمی و روحی جامعه است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت :هدف از گسترش برنامه های ورزش همگانی ایجاد نشاط،همدلی و توسعه سلامت جسمی و روحی درجامعه است

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر افزود : هدف از گسترش برنامه های ورزش همگانی ایجاد نشاط،همدلی و توسعه سلامت جسمی و روحی درجامعه است.

رهامی ادامه داد : توسعه ورزش همگانی در جامعه آسیب‌های اجتماعی را کاهش می دهد و با توسعه آن در تمامی نقاط شهر بویژه مناطق محروم با کمترین هزینه می توان از آسیب های اجتماعی پیشگیری کرد.

وی با تقدیر از همکاری های  شهرداری با جامعه ورزش و حمایت شهردارازتوسعه ورزش افزود: توسعه‌ی ورزش‌های همگانی در شرایطی که بی‌تحرکی و مشکلات و بیماری‌های ناشی از زندگی شهری، سلامتی بسیاری از شهروندان را تهدید می‌کند، می‌تواند راه حلی برای کاهش مشکلات ناشی از زندگی شهری باشد.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان حضور مسئولین استانی و شهرستانی  در برنامه های هیات همگانی  را نشانه حمایت توسعه ورزش همگانی دانست و افزود: هدف از همگانی یا عمومی کردن ورزش در جامعه، «حفظ سلامت جسمی و روحی و ایجاد نشاط و شادابی و استفاده‌ی مطلوب از اوقات فراغت و نیز ایجاد زمینه‌ی تفریحات سالم برای آحاد مردم» است.

مشاور رئیس فدراسیون همگانی کشور با بیان اینکه درچند سال گذشته فرهنگ‌سازی درباره اهمیت و ضرورت ورزش در جامعه سیر رضایت بخشی داشته است، افزود:صداو سیمای مرکز استان ، رسانه های مکتوب،خبرگزاری ها، سایت‌ها و پایگاه های خبری معتبر در شبکه‌های اجتماعی مختلف و اهتمام مدیریت کلان ورزش استان به توسعه نرم افزاری و سخت افزاری ورزش سبب توجه مردم و مسئولان و در نتیجه پیشرفت کمی و کیفی در حوزه ورزش استان شده است.

وی درپایان ابراز امیدواری کرد تا با مشارکت بیش از پیش دیگر دستگاه ها درآینده ای نزدیک شاهد توسعه کمی وکیفی برنامه های همگانی در حوزه ورزش باشیم.

آخرین بروزرسانی ( دوشنبه, 05 آذر 1397 ساعت 09:13 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو