خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : زیرساخت ها برای حضور و حمایت از بخش خصوصی در ورزش فراهم شده است

مدیرکل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد : زیرساخت ها برای حضور و حمایت از بخش خصوصی در ورزش فراهم شده است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش وجوانان کهگیلویه وبویراحمد گفت: زیرساخت ها برای حضور و حمایت از بخش خصوصی درورزش فراهم شده است.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در گفتگو با پایگاه خبری و اطلاع رسانی استان گفت: سرمایه‌گذاری ورزشی ازلحاظ اقتصادی ضریب بازگشت سرمایه زیادی دارد و کمتر از سه سال سرمایه‌گذاری محقق خواهد شد.

علوی توسعه ورزش در مناطق مختلف خصوصا روستا ها را پراهمیت و راهکاری برای کشف استعداد در رشته ای مختلف دانست و گفت: با برنامه ریزی انجام شده، تربیت مربی در روستاها برای توسعه ورزش نیز در کنار ورزش همگانی در نظر گرفته شده است.

مدیر کل ورزش و جوانان آسیب های اجتماعی و راهکارهای مقابله با آنها را یکی از دغدغه های جدی اداره کل ورزش و جوانان استان دانست و با بیان اینکه ورزش راه بسیار مطمئنی برای مقابله با این آسیب ها ست گفت: جوانی که بخشی از زمان خود را به ورزش اختصاص داده و با ورزشکاران تعامل و رفت و آمد می‌کند، به طور قطع کمتر از دیگران به دام آسیب هایی نظیر اعتیاد می‌افتد.

وی جوانان ساکن در مناظق کم برخورداررا بیش از دیگران در معرض آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها دانست و افزود:

بایددرشهرستان ها با افزایش تعامل بین دستگاهی به صورتی برنامه‌ریزی کرد که امکانات ورزشی در این مناطق بیش از گذشته دردسترس جوانان باشد.

مدیرارشد ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد  با اشاره به این که نگاه دولت به ورزش در راستای اخلاق مداری و توزیع عادلانه امکانات بوده است تاکید کرد:پرچند سال اخیر برای ورزش مناطق محروم و حاشیه نشین برنامه ریزی خوبی انجام شدکه حاصل آن ساخت صدها پروژه ورزش روستایی در نقاظ مختلف استان است.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو