خانه اخبار ایران اخبار ورزش پایان کلاس داوری هندبال درجه ۳ آقایان در چرام

پایان کلاس داوری هندبال درجه ۳ آقایان در چرام

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،کلاس داوری هندبال درجه ۳ آقایان که در چرام برگزار شد .

این دوره در شهرستان چرام به میزبانی اداره ورزش  جوانان و هیات هندبال این شهرستان با حضور  مدرسین داوری هندبال فدراسیون جمهوری اسلامی ایران وحید افرا و سید رهام تقویان‌ برگزار شد .

مراسم  اختتامیه این کلاس با حضور مسئولان هندبال استان و شهرستان چرام در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

با هماهنگی به عمل آمده با اداره آموزش و پرورش چرام کار عملی شرکت کنندگان این کلاس مسابقات هندبال مدارس متوسطه اول و دوم شهرستان چرام در سالن سپاه پاسدارن توسط هیئت هندبال چرام برگزار شد .

سيدحسین افرا رئیس هیات هندبال چرام صمیمانه از اعضای  هیات هندبال استان بخاطر همکاری در برگزاری این کلاس که برای اولین بار در ورزش چرام برگزار شد  تقدیرکرد.

علی ضامن آویش رئیس هیات هندبال استان در آئین اختتامیه این کلاس ضمن تشکر از   فدراسیون و کمیته داوران فدراسیون هندبال در مجوز برگزاری این کلاس از همکاری فرمانداری ، هیات هندبال چرام ، اداره ورزش و جوانان ، شبکه بهداشت و درمان ، اداره آموزش و پرورش ، اصحاب رسانه و سپاه پاسدران این شهرستان تشکر و قدردانی کرد.

در این کلاس ۲۵ نفر ازورزشکار ان رشته هندبال از شهرستانهای دنا ، باشت ، چرام ، لنده و کهگیلویه حضور داشتند .

امتحانات عملی تست شاتل ران در سالن  آموزش و پرورش و امتحانات کتبی در سالن اجتماعات شبکه بهداشت برگزار شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو