خانه اخبار ایران اخبار ورزش سرپرست هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قضاوت داوران فوتبال و فوتسال استان در لیگ های برتر و یک کشور

سرپرست هیات فوتبال کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: قضاوت داوران فوتبال و فوتسال استان در لیگ های برتر و یک کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،افشاریان سرپرست هیات فوتبال استان گفت :داوران فوتبال و فوتسال استان در رقابت های لیگ های برتر کشور دیدارهای مهم و حساسی را قضاوت می کنند.

خداداد افشاریان با بیان این خبر افزود:

در چارچوب رقابت‌های لیگ برتر و همچنین لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان  و لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور داوران استان بازیهای  حساس این رقابتها را  قضاوت خواهند کرد.

افشاریان افزود: در چارچوب رقابت‌های هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور و در دیدار تیم‌های پارس جم جنوبی و تراکتورسازی تبریزکه در ورزشگاه تختی جم و در روز شنبه 10 آذرماه برگزار می‌شود، محمد راهی بعنوان کمک داور و  روح‌الله شریفی بعنوان داور چهارم  در این دیدار قضاوت خواهند کرد.

سرپرست هیات فوتبال استان ادامه داد: از هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال کشور جام آزادگان ،حمیدرضا افشون و سیاوش باقرنژاد 2 کمک داور کهگیلویه و بویراحمدی  دیدار تیم های قشقایی شیراز و خونه به خونه مازندران را که روز شنبه دهم آذرماه در شیراز برگزار می شود را قضاوت می کنند.

داور بین المللی فوتبال کشور همچنین از قضاوت مهدی صفایی داور ملی فوتسال کشور در لیگ برتر فوتسال کشور و لیگ دسته یکم کشور خبر داد و تصریح کرد :مهدی صفایی در روز پنج شنبه 8 آذرماه در شهر اهواز و در لیگ برتر بعنوان داور وقت نگهدار دید ار حساس تیم های حفاری اهواز و مس سرنگون و روز جمعه 9 آذرماه در شهر امیدیه و در لیگ دسته یکم کشور بعنوان داور دیدار تیم های نفت امیدیه و صدرای شیراز را قضاوت می کند..

افشاریان در پایان از پتانسیل خوب داوران استان در لیگ های کشوری سخن گفت و برای داوران استان در این بازیها آرزوی موفقیت کرد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو