خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم هاکی دختران مرکزی ،قهرمان المپیاد استعداد یابی کشور شد

تیم هاکی دختران مرکزی ،قهرمان المپیاد استعداد یابی کشور شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،تیم هاکی دختران مرکزی با برتری برابر تیم دختران کهگیلویه وبویراحمد به مقام قهرمانی رقابتهای المپیاد استعداد یابی دختران کشور در یاسوج دست یافت.

در روز پایانی رقابت های هاکی دختران در یاسوج دو بازی برگزار شد .

در دیدار رده بندی این رقابتها تیم هاکی اصفهان با برتری یک بر صفر مقابل تیم گیلان به مقام سوم اولین دوره استعداد یابی هاکی دختران کشور د ست یافت.

در دیدار فینال این مسابقات تیم هاکی دختران مرکزی با برتری دو بر صفر مقابل تیم هاکی کهگیلویه بویراحمد به مقام اول رقابتهای المپیاد استعداد یابی هاکی دختران کشور دست یافت.

در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور علوی مدیر کل ،گوهرگانی معاون پشتیبانی استاندار ،اباذری سرپرست فدراسیون هاکی کشور،معاونین اداره کل و جمعی از ورزشکاران در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش استان برگزار شد ،به تیم های اول تا سوم این رقابتها لوح و کاپ قهرمانی اهدا شد .

سید محمدتقی علوی اظهار داشت: استان ‌های کهگیلویه و بویراحمد، اصفهان، مرکزی، همدان، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، خراسان جنوبی، قم، خوزستان، فارس و ایلام در این دوره از رقابت ها حضور داشتند.
وی افزود: هدف از برگزاری این رقابت ها شناسایی دختران هاکی باز مستعد کشور برای حضور در انتخابی بازی های المپیک سال 2020 توکیوی ژاپن بود.
وی بیان کرد: شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد تمام تلاش خود را به کار بست که میزبان شایسته ای برای این رقابت ها و ورزشکاران شرکت کننده باشد.
رئیس هیات هاکی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: بیش از 50 دانشجو در رشته هاکی در یاسوج مشغول به تحصیل هستند.
شهلا گشتاسبی نیا افزود: بیش از 150 هاکی باز سازمان یافته و 100 نفر غیر سازمان یافته در کهگیلویه و بویراحمد وجود دارند.
وی ابراز داشت: تیم آقایان استان در مهر ماه گذشته نائب قهرمان رقابت های کشوری مستعدان هاکی پسران شدند.
حدود 50 هزار ورزشکار ساماندهی شده مرد و زن در رشته های مختلف در کهگیلویه و بویراحمد فعالیت می کنند.

رقابتهای  المپیاد استعداد یابی دختران کشور در رشته هاکی از 30 آبانماه لغایت 6اذرماه با حضور 11 تیم کشور در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو