خانه اخبار ایران اخبار ورزش با کسب 11 رأی: فرشاد نگین‌تاجی رئیس هیئت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد شد

با کسب 11 رأی: فرشاد نگین‌تاجی رئیس هیئت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،با حضور علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،خلیلی رئیس فدراسیون سوارکاری کشور و اعضای مجمع ،انتخابات هیات سوارکاری استان برگزار شد .

این جلسه که به منظور انتخاب رئیس هیات سوارکاری استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، فرشاد نگین تاجی، یاسر مندنی پور و فردین منصوری به عنوان کاندیدای ریاست هیئت سوارکاری اعلام آمادگی کردند که در حین برگزاری جلسه یاسر مندنی پور و فردین منصوری از نامزدی این هیات انصراف دادند.

در این جلسه بعد از رأی گیری فرشاد نگین تاجی با کسب 11 رأی از مجموع 11 رأی برای مدت چهار سال بعنوان رئیس هیات سوارکاری استان کهگیلویه و بویراحمد انتخاب شد.
فرشاد نگین تاجی در این نشست با بیان اینکه به پشتوانه مسئولین و فدارسیون و توکل بر باری تعالی گام‌های اساسی برای ارتقای ورزش سوارکاری خواهیم داشت، افزود: به تنهایی ما نمی‌توانیم قدمی برداریم و از همین جا از رئیس فدراسیون سوارکاری کشور خواستار حمایت مادی و معنوی از هیات استان هستیم .

نگین تاجی با قدردانی از مدیرکل ورزش و جوانان استان، اظهار کرد: حضور علوی در استان کهگیلویه و بویراحمد برای ورزش کهگیلویه و بویراحمد مثمر ثمر بوده است و امیدوارم با همکاری مسئوولین کشوری و استان ادامه فعالیتشان در استان پرخیر و برکت باشد.
نگین تاجی به اهمیت اسپانسر برای حمایت از ورزش اشاره کرد و گفت: به دنبال شناسایی اسپانسرهای هستیم که ما را در این مسیر مورد حمایت قرار دهند و ورزش استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود اسپانسر رنج‌های بسیاری تاکنون برده است.
وی ایجاد زیرساخت‌های ورزشی را برای توسعه ورزش بسیار ضروری دانست و گفت: بدون امکانات و زیرساخت‌ها از جمله سالن‌های چند منظوره و فضاهای ورزشی توقع پیشرفت و تربیت قهرمان در سطح ملی و بین المللی دشوار است.


 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو