خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: توسعه و ارتقای ورزش سوارکاری در استان نیازمند حمایت همه مسئولین و جامعه ورزش سوارکاریست

علوی خبر داد: توسعه و ارتقای ورزش سوارکاری در استان نیازمند حمایت همه مسئولین و جامعه ورزش سوارکاریست

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در مجمع انتخابات هیات سوارکاری استان گفت : توسعه و ارتقای ورزش سوارکاری در استان نیازمند حمایت همه مسئولین و جامعه ورزش سوارکاریست .

سید محمد تقی علوی مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد بیان داشت :انتظار می رود که رئیس جدید هیأت سوارکاری استان اقدام به تجهیز هر چه بیشتر آن کند.

علوی اظهار داشت: اهتمام تیم جدید مدیریتی هیأت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد پویایی و پیشرفت روزافزون این رشته ورزشی در نقاط مختلف استان باشد.

وی افزود: لازم است که امکانات و زیرساخت های مورد نیاز رشته ورزشی سوارکاری در تمامی شهرستان های کهگیلویه و بویراحمد فراهم شود.

علوی خواستار تلاش جدی مسئولان هیأت سوارکاری کهگیلویه و بویراحمد برای شکوفایی روزافزون استعداد ورزشکاران رشته سوارکاری این استان شد.

وی بیان کرد: کهگیلویه و بویراحمد قابلیت های چشمگیری در زمینه رشته ورزشی سوارکاری دارد که در صورت حمایت لازم از سوی فدراسیون و تأمین امکانات و زیرساخت های مورد نیاز قابل مطرح شدن در کشور است.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو