خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: با تلاش مضاعف و حمایت مسئولین استانی و کشور ی به افتخارات بیشتری در حوزه ورزش دست خواهیم یافت

علوی خبر داد: با تلاش مضاعف و حمایت مسئولین استانی و کشور ی به افتخارات بیشتری در حوزه ورزش دست خواهیم یافت

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد گفت : با تلاش و جدیت بیشتر در رقابتهای آینده کشور ی به افتخارات بیشتری دست خواهیم یافت.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ضمن تشکر از زحمات و تلاشهای  کارکنان ورزش و جوانان استان و شهرستانها ،روسا و نایب رئیسان هیات های استانی با بیان این مطلب اظهار داشت : خط مقدم اداره کل حوزه ورزش می باشد زیرا همه همکاران در این بخش و شهرستانها باید تلاش کنند تا یک ورزشکار بتواند صاحب مدال شود .

مدیرکل ورزش و جوانان با بیان اینکه در ورزش نیروی انسانی ماهر و پشتیبانی مالی دو بازوی توانمند در جهت پیشرفت می باشند گفت : نیروی توانمند با مهارت و تخصص لازم به مراتب میتواند با کمبود مسائل مالی هم کارهای بزرگی انجام دهد و این افتخاراتی که اخیرا در مسابقات کشوری ،بین المللی برای استان کهگیلویه وبویراحمد  حاصل شد بدون تیم تخصصی امکان پذیر نبود و این روند قهرمان پروری باید با انگیزه وافر شما ادامه یابد و خللی در آن ایجاد نشود .

وی خاطرنشان کرد : در شرایطی که کشور دچار مشکلات اقتصادی است و کمترین اعتبارات را داریم خیلی زودتر به اهدفمان رسیدیم و این مهم حاصل کار نیروهای متخصص و زحمت کش در اداره کل ورزش و جوانان بود که در نوع خود مثال زدنی و نمونه هستند .

مدیر کل ورزش و جوانان در ادامه سخنان خود گفت : ویژه گی مهم کارکنان ورزش و جوانان استان  انسجام و همدلی و یکی بودن شماست که باعث شده است توفیقات زیادی را برای مردم بدست آورید .

محمد تقی علوی با اشاره به اینکه کیفیت کار هیاتهای ورزشی بخوبی ارتقا یافته است اظهار داشت :امروزه نگاه روسا و نایب رئیسان هیات های ورزش استان برنامه محوری شده است و همه کسانیکه در ادارات شهرستانها و هیاتهای ورزشی در سطح استان زحمت می کشند به فکر سبقت گرفتن از دیگران هستند و دیگر با آن گذشته ای تلخ فاصله گرفته اند و این گفتمان واقعی ورزش می باشد .

وی ادامه داد و گفت : اکنون روسای هیات های ورزشی و ادارات پوست اندازی شده اند زیرا در موقعیت کاری فقط به فکرآموزش ، اعزام ورزشکاران و گرفتن اعتبارات مختلف می باشند و این موضوع نگاهها را به سمت قهرمان پروری تغییر داده است .

مدیر کل ورزش و جوانان با تاکید بر نقش قهرمانپروی و استعداد یابی بیان داشت :اگر در بازیهای آسیایی اندونزی  در آینده باید این توفیقات افزایش یابد و انشالله در المپیک 2020 استان کهگیلویه وبویراحمد دیگر به دو  مدال بسنده نمی کند و بطور حتم افتخارات بیشتری در رقابتهای بین المللی آینده کسب می کنیم .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو