خانه اخبار ایران اخبار سیاسی مدیر عامل باشگاه فراز بام خائیز دهدشت خبر داد : فرازبام خائيز دهدشت بر سکوی سوم مسابقات المپیاد هندبال کشور

مدیر عامل باشگاه فراز بام خائیز دهدشت خبر داد : فرازبام خائيز دهدشت بر سکوی سوم مسابقات المپیاد هندبال کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،پارسایی مدیر عامل باشگاه هندبال خائیز دهدشت گفت :تیم هندبال فرازبام خائيز دهدشت  بر سکوی سوم مسابقات المپیاد هندبال کشور ایستاد.

مجید پارسایی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

در مسابقات المپياد نخبگان هندبال كشور كه به ميزباني اصفهان برگزار شد تیم هندبال  فرازبام خائيز دهدشت در دور مقدماتي حريفان خود را گلباران كرد و خود را به عنوان يكي از مدعيان قهرماني اين رقابت ها معرفي كرد.

پارسایی افزود:

فرازبام خائيز دهدشت كه در دور گروهي با تيم هاي لرستان، اردبيل و قزوين هم گروه بود هر سه ديدار را با پيروزي پرگل و به ترتيب با نتايج ٢٢-٨ و٢٧-٠ و ٣١-٢ پشت سر گذاشت و در مرحله یک شانزدهم نهایی تیم منتخب استان قم را با نتیجه ۲۲ بر ۶ شکست دهد و به جمع هشت تیم پایانی مسابقات راه پیدا کرد .

مدیر عامل باشگاه فراز بام دهدشت ادامه داد :

تیم هندبال فراز بام دهدشت در مرحله یک هشتم نهایی که به دو گروه چهار تیمی تقسیم شده بود ، در گروه دوم این مسابقات با تیمهای چهار محال بختیاری ، بوشهر و خراسان رضوی هم گروه شد و توانست  افتخار آفرینی کنند و در اولین دیدار خود تیم خوب چهارمحال بختیاری  را با نتیجه ۱۳ بر ۴ شکست داد، در دومین دیدار خود هم تیم مدعی بوشهر را با نتیجه  ۱۴ بر ۹ شکست داد  و در سومین دیدار خود تیم قدرتمند خراسان رضوی را هم با نتیجه ۱۸ بر ۱۶  از گردونه مسابقات حذف و به خانه فرستاد و با اقتدار بعنوان سرگروه به جمع چهار تیم پایانی المپیاد نخبگان هندبال کشور راه پیدا کرد .

پارسایی تصریح کرد :

تیم هندبال فرازبام دهدشت  برای رسیدن به فینال به مصاف تیم منتخب فارس رفت و متاسفانه این دیدار را بانتیجه نزدیک   ۱۵ بر  ۱۳ واگذار کرد و برای کسب مقام سومی به دیدار تیم بوشهر رفت که در این دیدار توانست با نتیجه  ۱۸  بر ۷  تیم بوشهر را شکست داد و به مقام سوم این دوره از مسابقات دست پیدا کرد .

مدیر توانمند و موفق باشگاه فرهنگی ورزشی فراز بام دهدشت ضمن تشکر از کسانی در کسب این موفقیت سهیم بودند این پیروزی بزرگ رو به مردم شریف کهگیلویه بزرگ و هواداران باشگاه فراز بام خائیز دهدشت و همه مسئولین و دست اندرکاران هندبال استان تبریک گفت .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو