خانه اخبار ایران اخبار ورزش مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : موفقیت های حوزه ورزش و جوانان بدون در نظر گرفتن نقش نیروی انسانی بی مفهوم است

مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد : موفقیت های حوزه ورزش و جوانان بدون در نظر گرفتن نقش نیروی انسانی بی مفهوم است

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،علوی مدیرکل ورزش و جوانان استان بخش زیادی از رشد، توسعه و موفقیت اداره کل ورزش و جوانان را مرهون تلاش نیروی انسانی متعهد و متخصص دانست و افزود: در دو سال گذشته تلاش شده است تا با ایجاد رضایت نسبی بین کارکنان انگیزه کار کردن در حوزه ورزش و جوانان بالا برده شود.

سید محمدتقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه عدم توجه به نیروی انسانی یک سازمان را محکوم به فنا می کند افزود: یکی ازاستراتژی های اداره کل ورزش و جوانان توجه به نیروی انسانی به عنوان یک سرمایه است.

علوی در بخش دیگری از صحبت‌هایش وظیفه مدیران این اداره در فرهنگ سازی و مقابله با جنگ نرم را سنگین برشمرد و گفت: این که گمان کنیم شرایط اکنون با شرایط دوران جنگ هشت ساله متفاوت است نگاهی ساده انگارانه و اشتباه ست.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تفاوت دوران اخیر با دوران جنگ تحمیلی را هجوم به فرهنگ و ارزش‌های حاکم بر جامعه در حوزه نرم افزار دانست و گفت: آنچه مسلم به نظر می رسد این است که عده‌ای برنامه‌ریزی شده به دنبال هویت زدایی از جامعه ما هستند.

مدیرارشد ورزش و جوانان بر لزوم توجه و برنامه‌ریزی جهت مقابله هوشمندانه با اینگونه مسائل تأکید کرد و گفت: کمتر ایرانی را می‌توان یافت که به تاریخ و تمدن خود و افتخارات موجود در آن بی تفاوت باشد.

علوی افزایش سواد تصمیم‌گیران و تصمیم‌سازان در حوزه نیروی انسانی را یکی از راهکارهای مقابله با اینگونه رفتارها دانست و افزود: مانباید در ایجاد و رواج جنگ روانی منفعل و ضعیف باشیم و با غفلت در تربیت نیروهای متخصص در این حوزه قافیه را به غرب ببازیم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو