خانه اخبار ایران اخبار ورزش نشست مدیر کل ،معاون و رئیس اداره املاک وزارت ورزش و جوانان کشور با مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

نشست مدیر کل ،معاون و رئیس اداره املاک وزارت ورزش و جوانان کشور با مدیر کل و معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در نشست اداری اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد و با حضور مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان ،مسایل و مشکلات حوزه حقوقی و املاک ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد مورد نقد و بررسی قرار گرفت .

در این جلسه که در محل اداره کل ورزش و جوانان استان و با حضور فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت ، علوی مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ، زندی معاون مدیر کل حقوقی وزارت ،افسا رئیس اداره  املاک حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور، معاونین اداره کل ،روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستانها و مسئولین ستادی اداره کل برگزار شد ،در خصوص مسایل و مشکلات موجود در حوزه حقوقی و نحوه مستند سازی در این حوزه بحث و تبادل صورت گرفت .

در این نشست در خصوص نحوه و چگونگی مستند سازی و ارایه به وزارت ورزش و جوانان کشور تصمیمات لازم اتخاذ شد .

جهانبخش رئیس اداره حقوقی ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد در خصوص مشکلات حقوقی در حوزه ورزش در سطح استان سخن گفت وبیان داشت :جهت انجام و تسهیل امور حقوقی در شهرستانها نیاز به ایجاد پست کارشناس حقوقی می باشد .

بهروز جهانبخش ادامه داد:با توجه به اولویت و تاکید معاون حقوقی امور مجلس و امور استانها کشور در خصوص مستند سازی املاک تحت تملک ادارات ،خواستار تخصیص اعتبار جهت مستد سازی املاک شد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز ضمن تشکر از حضور مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور گفت :از ابتدای شروع بکار اینجانب در ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد جلسات متعددی در خصوص مستند سازی املاک در سطح استان تشکیل و دستورات لازم ابلاغ شده است .

علوی ادامه داد :فقط دو مکان قبل از حضور اینجانب دارای سند بوده و در طول این  دو سال 3 سند ملکی اخذ شده و در حال حاضر 26 مکان از طریق گواهی بند د ماده 26 اموال دولتی در حال پیگیری جهت مستند سازی املاک می باشد .

فلاح مدیر کل امور حقوقی وزارت ورزش و جوانان کشور در این جلسه از تلاش های علوی مدیر کل ،معاونین  و دفتر حقوقی و املاک ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر و بیان داشت :با توجه به  اولویت وزارت ورزش و جوانان و تاکید جناب سلطانی فر معاون عالی وزارت جهت جلوگیری از سو استفاده تبلعات حقوقی ،باید مستند سازی املاک در اولویت قرار گیرد و انشالله تا دو ماه آینده مبلغ قابل توجهی جهت مستند سازی به استان تخصیص داده خواهد شد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو