خانه اخبار ایران اخبار ورزش در آئینی از قهرمانان المپیاد استعداد یابی دختران رشته رزمی موتای کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد

در آئینی از قهرمانان المپیاد استعداد یابی دختران رشته رزمی موتای کهگیلویه وبویراحمد تجلیل شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در مراسمی و با حضور علوی مدیر کل ،حکمتی معاون ورزش ،آذر صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری ،حسینان رئیس هیات رزمی استان و جمعی از کارشناسان ورزش استان و خانواده ورزشکاران ،از چهار ورزشکار بانوی استان در رقابتهای المپیاد استعداد یابی دختران کشور تجلیل شد .

سید مسلم حسینیان رئیس هیات رزمی استان در این نشست که در محل سالن جلسات اداره کل برگزار شد از حمایت علوی مدیر کل ،معاونین ،امور بانوان استانداری در کسب این نتایج تقدیر کرد و از اصلاح ساختار هیات رزمی استان خبر داد.

حسینیان از چشم انداز و نگاه ویژه این هیات به رقابتهای آسیایی و المپیک خبر داد و ا زتلاش مربیان ،ورزشکاران در کسب عناوین قهرمانی دختران در المپیاد استعداد یابی رشته موتای که در زنجان برگزار شد تقدیر کرد .

رئیس هیات رزمی کهگیلویه وبویراحمد از ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران رشته رزمی در سطح استان و در سبکهای مختلف سخن گفت و بیان داشت :تیم رزمی موتای بانوان استان در رقابتهای استعداد یابی دختران کشور به 2 نشان طلا ،یک نقره و یک برنز دست یافت و در قسمت تیمی با حضور مدعیان کشور به عنوان برتر و قهرمانی تیمی المپیاد استعداد یابی دختران کشور دست یافت که نشان از لیاقت و پتانسیل بانوان رزمی موتای بود.

صفایی مدیر کل امور بانوان استانداری ، حمایت و تلاشهای علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان را عامل و باعث ارتقاء و شکوفایی ورزش کهگیلویه وبویراحمد دانست و دو دستگاه ورزش و جوانان و آموزش و پرورش استان را از  دستگاههای برتر در حوزه بانوان دانست .

آذر صفایی ، بانوان ورزشکار استان را دختران قوی و پرانگیزه برشمرد و از تلاش مسئولین ، مربیان و ورزشکاران هیات رزمی در کسب این عناوین قهرمانی تقدیر و از حمایت مادی و معنوی از  قهرمانان بانوی هم استانی خبر داد.

مدیر کل امور بانوان استانداری،از مدیریت مدبرانه علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در توسعه و ارتقای ورزش بانوان استان تقدیر کرد و اظهار داشت:با حمایت و تلاش مدیر کل ورزش و جوانان استان شاهد ارتقای و شکوفایی ورزش استان هستیم و  این مهم جزو در سایه تلاش و حمایت مسئولین میسر نخواهد شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان نیز از حضور و حمایت  مدیر کل امور بانوان استانداری از ورزش بانوان استان تقدیر و خواستار حمایت مادی و معنوی مسئولین از ورزش استان شد .

علوی از حمایت همه جانبه احمدی استاندار ورزش دوست استان تقدیر و بیان داشت : لمس بیشتر فضای ورزش استان  توسط مدیران استانی باعث ایجاد انگیزه جامعه ورزش و کسب مقام های کشوری و آسیایی شده و در این راستا نیازمند حمایت مسئولین استانی و کشوری هستیم با بتوانیم ورزش کهگیلویه بویراحمد را به جایگاه اصلی خود در کشور برسانیم.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:هیچ تفاوتی بین زن و مرد در ورزش کهگیلویه و بویراحمد وجود ندارد و می بایست از تهدید ها در جهت ارتقاء و شکوفای ورزش استان و استفاده بهینه از ظرفیت ها و پتانسیل های موجود  بهره برداری کرد .

مدیر کل ارشد ورزش و جوانان از اتفاقات خوب در ورزش استان خبر داد و بیان داشت :حضور بانوان استان در میادین آسیایی و کسب قهرمانی این ورزشکاران در المپیاد استعداد یابی بانوان کشور نشان از ظرفیت و پتانسیل ورزش بانوان استان می باشد وجا دارد از مدیریت حسینیان رئیس هیات رزمی استان ،مربیان و ورزشکاران در کسب این عناوین قهرمانی تقدیرکرد .

علوی از فضای ناعادلانه در انتخاب حسینیان در پست رئیس هیات رزمی استان و عدم خود باوری تعدادی از روسای هیات های استانی در اعزام به رقابتهای المپیاد استعداد یابی کشور ابراز گلایه کرد و اظهار داشت :عدم اعزام ورزشکاران استان به این المپیاد باعث ایجاد رکود ورزش استان خواهد شد.

مدیر کل ورزش استان بر ایجاد محیط با نشاط و شاداب و فضای امن و به دور از حاشیه در ورزش استان تاکید و اظهار داشت :رسالت دستگاه ورزش ارتقاء و فراهم کردن امکانات ورزش است و از اولویت مهم ما ورزش بانوان است.

این مقام مسئول ،کسب دو نشان طلای دختران رزمی کار موتای در المپیاد استعداد یابی کشوری را باعث ارتقای ورزش کهگیلویه وبویراحمد در جدول رده بندی این رقابتها ذکر کرد و با تاکید بر حمایت مسئولین استانی از ورزش گفت:استان کهگیلویه بویراحمد تنها استانیست که از اعتبارات فصل 5 استفاده نمی کند.

علوی از حمایت مادی و معنوی از قهرمان  رشته موتای در المپیاد استعداد یابی دختران کشور خبر داد و گفت :برای تشویق این ورزشکاران مبلغ 4میلیون ریال از طرف اداره کل ورزش و جوانان استان و امور بانوان استانداری به قهرمانان اهدا خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو