خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در یاسوج آغاز شد

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در یاسوج آغاز شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ،محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان کهگیلویه وبویراحمد از شروع کلاس مربیکری درجه 2 دوومیدانی پرتابها در شهر یاسوج خبر داد.

امید محمد محمدی رئیس هیات دوومیدانی استان و مدرس این دوره با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت:

کلاس مربیگری درجه 2 دوومیدانی در ماده پرتابها در یاسوج آغاز شد .

محمدی افزود:این کلاس از 11  لغایت 15 آذرماه در یاسوج در حال برگزاریست و در این دوره 21 نفر از مربیان بانوان و آقایان از سراسر کشور حضور دارند.

رئیس هیات دوومیدانی کهگیلویه وبویراحمد و مدرس این دوره،  از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان ،فدراسیون دوومیدانی در برگزاری این دوره تقدیر و بیان داشت :7نفر از بانوان و 14 نفر از آقایان از استانهای اردبیل ،فارس ،بوشهر ،خراسان رضوی ،ایلام ،چهارمحال و بختیاری ، اصفهان و کهگیلویه بویراحمد در این کلاس حضور دارند.

مدرس فدراسیون دوومیدانی کشور ،سطح کلاس را خوب توصیف کرد واظهار داشت:شرکت کنندگان در این کلاس از مربیان و ورزشکاران دارای مقام و رنگینک کشوری می باشند و از این رو سطح آگاهی و اطاعات شرکت کنندگان این دوره نسبت به بقیه دوره ها بهتر و بالاتر است.

محمدی در خصوص مباحث تدریس این دوره تصریح کرد :در این کلاس بصورت تخصصی درباره پرتابهای نیزه ،وزنه ،چکش ،دیسک بصورت تئوری و عملی به شرکت کنندگان آموزش های لازم ارایه خواهد شد .

این مقام مسئول ادامه داد:این دوره بصورت تئوری در محل سالن آمفی تئاتر اداره کل  وبصورت عملی در استادیوم 15 هزار نفری برگزار و در پایان از شرکت کنندگان امتحانات لازم بعمل می آید.

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو