خانه اخبار ایران اخبار ورزش تیم والیبال بانوان باشگاه صدرا جهرم ، فاتح رقابتهای جام خلیج فارس در یاسوج شد

تیم والیبال بانوان باشگاه صدرا جهرم ، فاتح رقابتهای جام خلیج فارس در یاسوج شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رقابتهای والیبال بانوان گرامیداشت جام خلیج همیشه  فارس در یاسوج با قهرمانی تیم والیبال باشگاه صدرا جهرم  به پایان رسید.

در این رقابتها 8 تیم حضور داشتند و بصورت دوره ای در دو گروه چهار تیمی با هم رقابت و از هر گروه دو  تیم برتر راهی مرحله نیمه نهایی شدند.

در پایان مرحله گروهی این مسابقات ،تیم های شهدای بابکان ،نفت و گاز گچساران ،باشگاه والیبال صدرا جهرم  و اتحاد جم راهی مرحله نیمه نهایی این رقابتها شدند.

در مرحله نیمه نهایی این مسابقات دو تیم باشگاه صدرا جهرم و اتحاد جم با برتری برابر تیم های شهدای بابکان و نفت و گاز گچساران راهی دیدار پایانی و دو تیم شهدای بابکان و نفت و گاز گچساران برگزار کننده دیدار رده بندی شدند.

در دیدار رده بندی ، تیم شهدای بابکان با برتری برابر تیم بانوان نفت و گاز گچساران به مقام سوم این رقابتها دست یافت.

در دیدار پایانی، تیم بانوان باشگاه صدرا جهرم با برتری دو بر یک برابر بانوان جم به مقام قهرمانی این رقابتها دست یافت.

در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور کرامت روشن رئیس هیات والیبال شهرستان بویراحمد ،نایب رئیس هیات والیبال استان ،جمعی از ورزشکاران و تیم های شرکت کننده در محل سالن ورزشی بیناد جانبازان استان برگزار شد ،به تیم های اول تا سوم این رقابتها کاپ  و لوح قهرمانی و هدایایی اهدا شد .

کاپ اخلاق نیز به تیم هیات والیبال شهرستان بهمئی اهدا شد .

اسامی بازیکنان تیم والیبال  بانوان باشگاه صدرا شهرستان جهرم قهرمان  مسابقات والیبال بانوان جام خلیج فارس در یاسوج :

مریم شکوهی فرد،زهرا میناوند،فاطمه فردی،الهام جهان صفت،زهرا زارع،سارا حاجیان،طاهره اسماعیلی،زهرا ابراهیمی،ساراشکوهی فرد،الناز مسعودنیا،زهرا حاجیان،معصومه عباسی تشکیل می دادند .

لیلا شکوهی فرد بعنوان سرمربی و صدف ابراهیمی بعنوان سرپرست تیم را  در این رقابتها همراهی کردند.

مسابقات والیبال بانوان جام خلیج فارس زیر نظر هیات والیبال استان و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثار گران استان و هیات ورزشهای همگانی استان برگزار شد .

آخرین بروزرسانی ( شنبه, 24 آذر 1397 ساعت 15:06 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو