خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح می شود

علوی خبر داد: پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال افتتاح می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد از افتتاح پنج پروژه ورزشی در دهه فجر امسال خبر داد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با بیان این خبر افزود :

پنج پروژه ورزشی در  دهه فجر امسال در شهرستانهای بویراحمد ،کهگیلویه ،دنا و بهمئی افتتاح می شود.

علوی ضمن تشکر از حمایتها و پیگیریهای نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد:

سالن ورزشی روستای چنارستان و سالن ورزشی روستای گنجه ای در شهرستان بویراحمد ،سالن ورزشی شهر دیشموک ،سالن ورزشی دشت رز در شهرستان دنا و چمن مصنوعی لیکک از مهمترین پروژه های افتتاحی در  دهه فجر امسال می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان از حضور مسئولین ارشد وزارت ورزش و جوانان کشور در افتتاح پروژه های پیش بینی شده در دهه فجر امسال خبر داد و اظهار داشت:

سالن ورزشی چنارستان در شهرستان بویراحمد از محل طرح های ملی با اعتبار 850میلیون تومان و پیشرفت فیزیکی 95درصد توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث می باشد و برای تکمیل این طرح ورزشی به 150میلیون تومان دیگر نیاز می باشد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در خصوص دیگر پروژه شهرستان بویراحمد بیان داشت :سالن ورزشی روستای گنجه ای با پیشرفت فیزیکی 98 درصد از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و تاکنون 750میلیون تومان هزینه شده و برای افتتاح آن به 350میلیون تومان اعتبار نیاز می باشد.

علوی در خصوص پروژه شهرستان کهگیلویه نیز افزود:سالن ورزشی شهر دیشموک با اعتبار 850میلیون تومان از محل اعتبارات ملی در دست احداث می باشد و با 98 درصد پیشرفت فیزیکی انشا الله در دهه فجر افتتاح خواهد شد ،ضمن اینکه برای تکمیل این پروژه به 350میلیون تومان اعتبار نیاز می باشد .

مدیر کل ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد ادامه داد :سالن ورزشی دشت رز در شهرستان  دنا از محل هدایای خاص وزارت نفت با اعتبار 700 میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی 100 درصد اماده افتتاح و بهره برداریست .

این مقام مسئول در خصوص پروژه چمن مصنوعی شهرستان بهمئی گفت :

چمن مصنوعی شهرلیکک با پیشرفت فیزیکی 100 درصد با اعتبار 500 میلیون تومان از محل اعتبارات خاص وزارت نفت ساخته شد ه و انشاالله در دهه فجر امسال شاهد افتتاح این پروژه خواهیم بود.

120 پروژه ورزشی در ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد در دست احداث،تکمیل و تجهیز می باشد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو