خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی خبر داد: هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/چشم انتظار حمایت مسئولینم

علوی خبر داد: هتل ورزش شهر یاسوج 60 درصد پیشرفت فیزیکی دارد/چشم انتظار حمایت مسئولینم

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در بازدید از هتل ورزش شهر یاسوج گفت :این پروژه استانی با پیشرفت 60درصدی انشالله سالن 1398 افتتاح خواهد شد .

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان از روند اجرایی هتل ورزش شهر یاسوج بازدید کرد .

علوی در این بازدید بیان داشت :پروژه احداث هتل ورزش شهر یاسوج با اعتبار یک میلیارد  و 800میلیون تومان در زمینی به مساحت 4600متر مربع توسط دفتر فنی و مهندسی اداره کل در دست احداث و ساخت می باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان ادامه داد:کار احداث این پروژه از سال 1386 آغاز شد و تاکنون 3میلیارد تومان هزینه شده و برای افتتاح این پروژه که از محل اعتبارات استانی در حال ساخت می باشد به مبلغ 3میلیارد تومان دیگر نیاز می باشد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان تصریح کرد :در صورت تامین اعتبارات و حمایت مسئولین استانی و کشوری ،این پروژه که نقش عمدی در توسعه زیر ساخت های عمرانی و ورزشی  دارد در سال 1398 افتتاح و تحویل جامعه ورزش استان خواهد شد.

علوی ،نبود خوابگاه در استان را یکی از مهمترین مشکلات اداره کل و هیات هادر میزبانی رویدادهای استانی و کشوری

ذکر کرد و ضمن تشکر از حمایت های احمدی استاندار ،نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی بیان داشت:چشم انتظار حمایت های استاندار و معاونین در تخصیص اعتبار لازم برای افتتاح این پروژه هستیم  و در صورت افتتاح هتل ورزش، استان و شهر یاسوج قابلیت های میزبانی رویدادهای کشوری و بین المللی را داراست.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو