خانه اخبار ایران اخبار ورزش دبیر هیات جانبازان و معلولین استان خبر داد: درخشش تیم دوومیدانی معلولین کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

دبیر هیات جانبازان و معلولین استان خبر داد: درخشش تیم دوومیدانی معلولین کهگیلویه وبویراحمد در رقابتهای قهرمانی کشور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

 

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ، مهریان دبیر هیات معلولین استان گفت :تیم دوومیدانی معلولین استان در رقابتهای قهرمانی کشور به سه مدال رنگارنگ دست یافت.

سید مسعود مهریان دبیر هیات جانبازان و معلولین استان با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان گفت :تیم دوومیدانی استان در رقابتهای قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی به یک مدال طلا ،دو برنز دست یافت.

مهریان افزود:این رقابتها از 25 لغایت 26آذرماه به میزبانی تهران در مجموعه شهر افتاب با حضور 22 تیم از سراسر کشور برگزار شد و تیم دوومیدانی معلولین استان به یک طلا ،و دو برنز دست یافت.

دبیر هیات جانبازان و معلولین استان ضمن تشکر از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت :تیم سه نفره استان کهگیلویه بویراحمد در این رقابتهای توسط حکمت حیدرخواه در ماده دوی 4000متر به مقام اول و مدال طلا ،توسط شجاعت حسین پور در ماده پرتاب وزنه به مدال برنز و در ماده دوی 1500 متر توسط مهرشاد سلطانی به مقام سوم و مدال برنز دست یافت.

این مقام مسئول تصریح کرد :در قسمت تیمی این رقابتها تیم استان کهگیلویه و بویراحمد بعد از استانهای مرکزی و گلستان به مقام سوم رقابتهای دو ومیدانی معلولین کشور دست یافت.

 

 

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو