خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در جهت توسعه ورزش همگانی ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج اجرا می شود

رئیس هیات ورزش های همگانی استان کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: در جهت توسعه ورزش همگانی ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج اجرا می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزشهای همگانی استان گفت :در جهت توسعه ورزش همگانی ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار می شود.

محمد علی رهامی با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

با مشارکت شبکه رادیویی ورزش ،صدا وسیمای مرکز استان ،اداره کل ورزش و جوانان استان و هیات ورزش های همگانی استان ،شهر یاسوج میزبان برگزاری ورزش صبحگاهی با حضور استاندار ،معاونین ،کارکنان دستگاههای اجرایی و احاد مردم ورزش دوست می باشد.

رهامی در خصوص زمان ومکان برگزاری این برنامه اظهار داشت:این برنامه روز پنج شنبه 29آذرماه و از ساعت 7 صبح در محل پارک ولایت شهر یاسوج برگزار می شود.

رئیس هیات ورزش های همگانی استان ضمن تشکر از حمایت های احمدی استاندار ،مدیر کل ورزش و جوانان استان از پخش زنده این برنامه از طریق رادیو ورزش خبر داد و اظهار امیدواری کرد با برنامه ریزی صورت گرفته ،شاهد حضور گسترده احاد مردم و کارکنان دستگاههای اجرایی باشیم.

مشاور فدراسیون ورزش های همگانی کشور تصریح کرد :با برنامه ریزی و مشارکت احاد مردم و دستگاههای اجرایی انشالله سعی خواهیم داشت این برنامه در سال 1398 تداوم داشته باشد .

رهامی هدف از اجرای این برنامه را توسعه ورزش همگانی و شادی و نشاط جامعه ذکر کرد و ادامه داد:در این برنامه به قید  قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی اهدا  خواهد شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو