خانه اخبار ایران اخبار ورزش بازدید علوی از تمرینات تیم هاکی بانوان استان

بازدید علوی از تمرینات تیم هاکی بانوان استان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد بهمراه حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل از تمرینات تیم هاکی بانوان استان بازدید کردند.

در این بازدید علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان با حضور در سالن ورزشی 9 دی مجموعه کوثر بانوان ضمن دیدار با رئیس هیات هاکی استان و اعضای تیم هاکی بانوان که خود را برای رقابتهای لیگ برتر هاکی بانوان آماده می کنند در خصوص مسایل و مشکلات پیش رو این تیم جهت اعزام به رقابتها گفتگو کرد.

شهلا گشتاسبی نیا ،رئیس هیات هاکی استان ضمن تشکر از حضور مدیر کل و مسئول روابط عمومی ورزش و جوانان استان گفت :تیم هاکی بانوان استان برای حضور قدرتمند در رقابتهای لیگ برتر نزدیک به سه ماه در این مکان صبح ها و عصر ها مشغول تمرین است و امیدواریم با تلاش بازیکنان و شناختی که از حریفان داریم شاهد کسب یکی از سکوهای قهرمانی این دوره از مسابقات باشیم.

گشتاسبی نیا از عدم همکاری ادارات در واگذاری وسیله نقلیه جهت اعزام این تیم به زنجان محل برگزاری این رقابتها گلایه کرد و بیان داشت :مبلغ هنگفتی جهت ایاب و ذهاب این تیم هزینه خواهد شد و تیم از طریق یاسوج به اصفهان ، عازم زنجان میزبان این دوره از رقابتها خواهد شد .

رئیس هیات هاکی استان میزبانی المپیاد استعداد یابی دختران در یاسوج را  آزمونی بزرگ برای هیات و اداره کل برشمرد و ضمن تشکر مجدد از حمایت های علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار داشت :پتانسیل تیم اعزامی به این مسابقات بسیار بالاست و با شناختی که از بازیکنان تیم سراغ دارم قطعا سه الی چهار نفر از این بازیکنان به اردوی تیم ملی دعوت خواهند شد .

این مقام مسئول از قضاوت 9 داور هاکی استان در لیگ های کشوری خبر داد و تصریح کرد :در این دوره از رقابتها لیلا ایران زاده داور هاکی بانوان استان از سوی فدراسیون جهت قضاوت در این دوره از مسابقات انتخاب شده که افتخاری بزرگ برای جامعه هاکی استان به شمار میرود.

سید محمد تقی علوی ضمن تشکر از هیات هاکی استان در میزبانی خوب و شایسته المپیاد استعداد یابی دختران کشور و کسب مقام نایب قهرمانی ،پتانسیل و ظرفیت های بانوان هاکی باز استان را ستود و بیان داشت :توان و قدرت شما بانوان بر هیچ کس پوشیده نیست و قطعا تیم های شرکت کننده در این مسابقات از نام هاکی بانوان کهگیلویه وبویراحمد هراس داشته ،و هاکی کهگیلویه بویراحمد همیشه سرآمد هاکی کشور بوده و هست.

علوی،جدیت و ممارست بازیکنان هاکی بانوان استان را در کسب مقام نایب قهرمانی المپیاد استعداد یابی دختران را گوشه ای از ظرفیت و پتانسیل هاکی بانوان استان ذکر و اظهار امیدواری کرد با شناختی که از شما عزیزان سراغ دارم کسب یکی از سکوهای قهرمانی در این دوره از مسابقات دور از دسترس نیست و قول میدهم در صورت کسب یکی از سکوهای قهرمانی به نحوه شایسته ای از شما تقدیر و تجلیل شود.

دهمین دوره لیگ برتر هاکی بانوان کشور از 30 آذرماه لغایت 3دیماه با حضور 12 تیم برتر هاکی بانوان کشور در شهر زنجان برگزار خواهد شد و تیم هاکی بانوان کهگیلویه بویراحمد روز پنج شنبه 29آذرماه عازم این رقابتها می شود.

برای بازیکنان و کادر تیم هاکی بانوان استان  در این رقابتها آرزوی موفقیت داریم.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو