خانه اخبار ایران اخبار ورزش علوی در جلسه شورای معاونین ورزش استان خبر داد: پیست اسکی کاکان میزبان مسابقات رده سنی کشور / جشنواره برف و یخ در پیست اسکی برگزار می شود

علوی در جلسه شورای معاونین ورزش استان خبر داد: پیست اسکی کاکان میزبان مسابقات رده سنی کشور / جشنواره برف و یخ در پیست اسکی برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،مدیر کل ورزش و جوانان استان در جلسه شورای معاونین اداره کل گفت :پیست اسکی کاکان پتانسیل میزبانی مسابقات کشوری را  داراست و با هماهنگی فدراسیون اسکی ،میزبان یکی از رده های کشوری خواهیم بود.

جلسه شورای معاونین ورزش و جوانان کهگیلویه وبویراحمد برگزار شد .

در این نشست که با حضور مدیر کل ،معاونین و مسئولین ستادی ورزش و جوانان استان برگزار شد ،پیرامون مسایل و مشکلات حوزه های اداری ،ورزشی و جوانان  بحث و تبادل نظر شد.

سید محمد تقی علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان در این جلسه از تلاش مجموعه اداره کل و شهرستانها در ارتقای ورزش استان و برگزاری و میزبان های المپیاد استعداد یابی در رشته هاکی و مسابقات تنیس روی میز جوانان و نوجوانان کشور که به نحوه خوب و شایسته ای برگزار شد تقدیر کرد .

علوی بر نظارت و تلاش بیشتر حوزه دبیرخانه اداره کل تاکید و خواستار حضور روسای هیات های پزشکی ورزشی ،باستانی و  فوتبال استان در نشست بعدی شورای معاونین و ارائه گزارشات و عملکرد هیات های مربوطه شد .

مدیر کل ورزش و جوانان استان، خواستار انعقاد تفاهمنامه با بانکها در تحقق اهداف حوزه فرهنگی و جوانان در تخصیص وام ازدواج و اشتغال به جوانان شد و از افتتاح و بهره برداری 24پروژه ورزشی تا پایان امسال خبر داد.

مدیر ارشد ورزش و جوانان استان در بخش دیگری از صحبت های خود در این جلسه به پتانسل و ظرفیت پیست اسکی کاکان در جذب گردشگر و توریست در فصل زمستان اشاره و بیان داشت:با هماهنگی انجام شده با ریاست فدراسیون اسکی کشور ،امسال در صورت بارش های مناسب پیست اسکی کاکان میزبان یکی از رده های سنی کشوری در دو بخش بانوان و آقایان خواهد بود.

وی همچنین از برگزاری جشنواره برف و یخ و مسجمه سازی در پیست اسکی کاکان خبر داد و اظهار داشت :با هماهنگی سازمان گردشگردی استان این جشنواره در پیست اسکی برگزار خواهد شد .

مدیر ارشد ورزش و جوانان ضمن تشکر از هیات های استانی در اعزام ورزشکاران به المپیاد استعداد یابی دختران و پسران کشور ،خواستار ارزیابی هیات های استانی در این المپیاد شد .

در این نشست توسط معاونین و مسئولین ستادی اداره کل در خصوص مسایل و مشکلات حوزه های اداری  تبادل نظر صورت و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

بازدید از استادیوم 15هزار نفری و نحوه واگذاری سالنهای این استادیوم به هیات های استانی و شهرستانی ،میزبانی استان در یکی از ردهای سنی فوتبال ،برگزاری المپیاد استعداد یابی رده های سنی ،ارسال عملکرد 40 ساله ورزش استان به استانداری و وزارت ورزش و جوانان و تسریع در احداث پنج خانه جوان از مهمترین مباحث این نشست بود.

آخرین بروزرسانی ( پنجشنبه, 29 آذر 1397 ساعت 13:21 )  

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو