خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیأت پرورش اندام و بدنسازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس در یاسوج برگزار شد

رئیس هیأت پرورش اندام و بدنسازی کهگیلویه وبویراحمد خبر داد: کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش اندام استان از برگزاری کلاس درجه 3 فیتنس در شهر یاسوج خبر داد.

آیت ارجمند با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان اظهار داشت:

با هماهنگی انجام شده با فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور ،شهر یاسوج میزبان اولین دوره کلاس مربیگری درجه 3 فیتنس بود .

ارجمند افزود:در این کلاس 170 نفر از آقایان و بانوان علاقمند به این رشته از استانهای خراسان رضوی ،چهارمحال و بختیاری ،خوزستان ،اصفهان ،فارس و کهگیلویه وبویراحمد حضور داشتند.

رئیس هیات بدنسازی استان ادامه داد:این دوره از 25آذرماه لغایت 30 آذرماه صبح و عصرها بصورت تئوری و عملی برگزار شد ودر پایان توسط مدرسین ،امتحانات بعمل خواهد آمد.

وی ضمن تشکر از فدراسیون بدنسازی در مجوز برگزاری و حمایت های مدیر کل در برگزاری این دوره بیان داشت :در این دوره توسط استاد مسلم اسد پور مدرس فدراسیون از استان فارس دروس تغذیه و طراحی تمرین و آزمون های عملی ،توسط استاد قادر پناه مدرس فدراسیون از تهران دروس فیزیولوژی و آزمون های عملی  به شرکت کنندگان آموزشهای لازم ارایه شد ،ضمن اینکه آیت ارجمند رئیس هیات بدنسازی و پرورش استان بعنوان مدرس کار تدریس وقت شناسی و اناتومی را برعهده داشت.

این مقام مسئول در هیات بدنسازی استان هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش علمی و عملی مربیان این رشته ذکر کرد و از برگزاری کلاس مربیگری درجه 3 بدنسازی بانوان و آقایان در دیماه ،داوری پرورش اندام آقایان  و سمینار عضلات شکم ویژه آقایان وبانوان و سمینار برنامه نویسی و تغذیه ویژه بانوان و آقایان تا پایان سال جاری در شهر یاسوج خبر داد .

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو