خانه اخبار ایران اخبار ورزش در روز نخست مسابقات بسکتبال جوانان کشور بدست آمد : پیروزی تیم های تهران و خانه بسکتبال یاسوج برابر حریفان

در روز نخست مسابقات بسکتبال جوانان کشور بدست آمد : پیروزی تیم های تهران و خانه بسکتبال یاسوج برابر حریفان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،در روز نخست رقابتهای بسکتبال جوانان کشور در یاسوج دو دیدار برگزار و تیم های تهران و خانه بسکتبال یاسوج برابر حریفان خود صاحب برتری شدند.

در اولین بازی برگزار شده دو تیم شمس تهران و پژوهان ماهشهر به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شمس تهران با نتیجه 63بر 50 تیم ماهشهری را شکست داد.

در دومین دیدار تیم خانه بسکتبال یاسوج به دیدار تیم آینده سازان اهواز رفت و در یک بازی برتر و با نتیجه 79 بر 39 حریف اهوازی خود را با اقتدارشکست داد.

علوی مدیر کل ورزش و جوانان استان ،حکمتی اصل معاون توسعه ورزش،رحیمی زاده رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان بویراحمد ،آرمان حاتمی مسئول روابط عمومی اداره کل ،پایمرد سرپرست هیات بسکتبال استان،اعضای هیات بسکتبال شهرستان بویراحمد و جمعی از پیشکسوتان  از نزدیک شاهد این دیدار بودند.

در دومین روز این مسابقات امروز پنج شنبه 29آذرماه  دو دیدار در سالن پوریای ولی اموزش و پرورش برگزار می شود و طبق برنامه تیم های شمس تهران با آینده سازان اهواز و در دومین دیدار تیم خانه بسکتبال یاسوج به مصاف تیم پژوهان ماهشهر میرود.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو