خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات ورزشهای همگانی استان خبر داد: با حضور شبکه رادیویی دنا و جامعه ورزش ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد

رئیس هیات ورزشهای همگانی استان خبر داد: با حضور شبکه رادیویی دنا و جامعه ورزش ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان از برگزاری ورزش صبحگاهی در شهر یاسوج با اجرای پخش زنده از شبکه استانی رادیوی مرکز استان خبر داد.

با هدف توسعه ورزش همگانی در بین احاد جامعه ،برنامه ورزش صبحگاهی در یاسوج برگزار شد .

محمد علی رهامی رئیس هیات ورزش های همگانی استان با بیان این خبر گفت :با حضور شبکه استانی رادیو و پخش زنده از صدای مرکز استان ،برنامه ورزش صبحگاهی در شهر یاسوج برگزار شد .

رهامی ادامه داد:در این برنامه که با حضور  معاونین ،کارکنان اداره کل ،روسای هیات های ورزشی و جمع کثیری از جامعه ورزش ،هیات های استانی و شهرستانی ،کارکنان دستگاههای اجرایی برگزار شد ،شرکت کننده با نظم خاص در محل پارک ولایت شهر یاسوج به اجرای حرکات کششی و نرمشی پرداختند.

رئیس هیات ورزش همگانی استان هدف از برگزاری این برنامه را ایجاد نشاط وشادی بین احاد مردم ذکر کرد و بیان داشت:برنامه ورزش صبحگاهی در تمام روزهای هفته در شهرهای استان در حال برگزاریست وامید داریم مردم با حضور در این برنامه ها به فکر سلامت خود باشند.

در پایان این برنامه به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان جوایزی از قبیل دوچرخه ،کارت هدیه ،کفش ورزشی و تی شرت اهدا شد.

این برنامه با همکاری هیات ورزش های همگانی استان و شبکه استانی دنا برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو