خانه اخبار ایران اخبار ورزش رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان خبر داد: مسابقات تن بال تیمی استان کهگیلویه و بویراحمد با قهرمانی تیم پژمان در مسابقات تن بال استان کهگیلویه و بویراحمد.

رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان خبر داد: مسابقات تن بال تیمی استان کهگیلویه و بویراحمد با قهرمانی تیم پژمان در مسابقات تن بال استان کهگیلویه و بویراحمد.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه بویراحمد ،عنبری رئیس هیات بولینگ و بیلیارد استان از برگزاری مسابقات تن بال تیمی استان خبر داد و بیان داشت :تیم پژمان قهرمان این رقابتها شد.

شاپور عنبری با بیان این موضوع گفت :این مسابقات با حضور ۲۸بازیکن از شهرهای بویراحمد ،گچساران و کهگیلویه به میزبانی اکادمی بیلیارد استان  برگزار شد .

رئیس هیات بیلیارد استان ادامه داد:در این رقابتها سه تیم زیر پانزده سال و دو تیم پیشکسوت نیز حضور داشتند که مجموعا چهارده تیم دو نفره بصورت دوره ای و حذفی با هم به رقابت پرداختند و در نهایت تیمهای پژمان متشکل از ستار اسدی،مصطفی راست بود،تیم ملی پوشان متشکل از محسن مفتح،مهرداد پروانه و تیم مشکی پوشان با حضور محمد کریمی و میلاد نیکبخت به ترتیب مقامهای اول تا سوم را کسب کردند.

در این مسابقات با تصمیم کمیته مسابقات مهدی نیازی بعنوان بازیکن اخلاق این دوره از مسابقات انتخاب شد.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو