خانه اخبار ایران اخبار ورزش شاکری خبر داد: چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران و کارکنان برگزار می شود

شاکری خبر داد: چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم ویژه ورزشکاران و کارکنان برگزار می شود

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و  جوانان استان کهگیلویه بویراحمد،معاونت جوانان و امور فرهنگی اداره کل ورزش و جوانان کهگیلویه بویراحمد از برگزاری رقابتهای قرآن کریم ویژه ورزشکاران و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان خبر داد.

رحمت الله شاکری با بیان این خبر گفت :

چهارمین دوره مرحله استانی مسابقات قرآن کریم در یاسوج برگزار می شود.

شاکری افزود:این مسابقات ویژه ورزشکاران هیات های استانی سنین 15تا 29 سال و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار می شود.

معاون فرهنگی اداره کل تصریح کرد :این مسابقات در دو سطح استانی و ملی برگزار و نفرات برتر مربوط به گروه ورزشکاران بالای 15 سال و جوانان و کارکنان به مسابقات ملی اعزام می شوند.

این مقام مسئول ادامه داد:این مسابقات در رشته های قرائت تحقیق قرآن (ورزشکاران زیر 15سال و بالای 15 سال و کارکنان ورزش و جوانان ) ،حفظ یک جزء(ورزشکاران زیر 15 سال و بالای 15 سال و کارکنان ورزش و جوانان )،حفظ 10 جزء (جوانان 15تا 29 سال)،حفظ کل قرآن کریم (جوانان 15تا 29 سال )و فهم زبان قرآن کریم  (ورزشکاران بالای 15 سال ،جوانان 15تا 29 سال و کارکنان ورزش و جوانان استان )بصورت شفاهی و کتبی در دو بخش بانوان و آقایان برگزار خواهد شد.

معاون  فرهنگی و امور جوانان ورزش کهگیلویه وبویراحمد از ثبت نام نفرات شرکت کننده در این مسابقات خبر داد و اظهار داشت:نفرات شرکت کننده از روز شنبه یکم لغایت 25دیماه 1397 به معاونت فرهنگی و امور جوانان اداره کل مراجعه و ثبت نام کنند.

شاکری زمان برگزاری این مسابقات را روز چهارشنبه 10 بهمن ماه عنوان کرد و افزود:شرکت کنندگان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.javan-varzesh-qoran.irمراجعه کنند.

 

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو