خانه اخبار ایران اخبار ورزش نایب رئیس هیات هندبال شهرستان گچساران خبر داد: مسابقات هندبال ۴ جانبه بانوان گرامیداشت یاد و خاطره شهداء ۸ سال دفاع مقدس

نایب رئیس هیات هندبال شهرستان گچساران خبر داد: مسابقات هندبال ۴ جانبه بانوان گرامیداشت یاد و خاطره شهداء ۸ سال دفاع مقدس

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمومی و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان کهیگلویه وبویراحمد ،اسکندری نایب رئیس هیات هندبال شهرستان گچساران و مسئول روابط عمومی هیات هندبال استان از برگزاری رقابتهای چهار جانبه هندبال بانوان گرامیداشت شهدای 8 سال دفاع مقدس در شهر گچساران خبر داد.

مریم اسکندری با بیان این خبر در گفتگو با پایگاه خبری ورزش استان بیان داشت :

مسابقات ۴ جانبه هندبال بانوان در رده سنی نوجوانان و در گرامیداشت سردار شهید سید غلامرضا نظرپور با حضور تیم های هیات هندبال گچساران،آموزش و پرورش گچساران،هیات هندبال چرام و هیات هندبال باشت در سالن بشارت گچساران  بصورت دوره ای برگزار شد .

اسکندری ضمن تشکر از حضور تیم های شرکت کننده در این رقابتها ،هدف از برگزاری این مسابقات را گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس و شناسایی بانوان این رشته ذکر کرد .

نایب رئیس هیات هندبال شهرستان گچساران و مسئول روابط عمومی هیات هندبال استان در خصوص نتایج این دوره از مسابقات نیز بیان داشت :

در این مسابقات تیم آموزش و پرورش گچساران به مقام نخست رسید و تیم های هیات هندبال گچساران،هیات هندبال چرام به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

در آئین اختتامیه این مسابقات  که با حضور مسئولین استان و شهرستان،رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان و کارشناس تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد جوایز نقدی از طرف خانواده شهید نظرپور  به تیم اول این مسابقات اهداء شد .

آویش رئیس هیات هندبال استان نیز در این مراسم ضمن تشکر از هیات هندبال شهرستان گچساران و خانواده شهید نظرپور در برای برگزاری این رقابتها ، به پریچهر اشکبوسی از تیم هندبال بانوان آموزش و پرورش گچساران بعنوان خانم گل،زهرا غلامی از تیم باشت بعنوان بهترین دروازه بان و مهشید احمدی از تیم هیات هندبال گچساران بعنوان تکنیکی ترین بازیکن جوایزی اهداء کرد.

رقابتهای هندبال بانوان چهار جانبه گچساران با همکاری هیات هندبال استان و شهرستان گچساران ،اداره ورزش و جوانان شهرستان و اداره آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد .

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو