خانه اخبار ایران اخبار ورزش رحیمی خبر داد: اعطای کمک هزینه ازدواج به جوانان شهرستان / حمایت علوی از مناطق محروم شهرستان کهگیلویه

رحیمی خبر داد: اعطای کمک هزینه ازدواج به جوانان شهرستان / حمایت علوی از مناطق محروم شهرستان کهگیلویه

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

به گزارش روابط عمو می و پایگاه خبری و اطلاع رسانی اداره کل ورزش و جوانان استان کهگیلویه وبویراحمد ،رحیمی رئیس موسسه قرب مهر ایثار در جلسه ستاد ساماندهی جوانان شهرستان کهگیلویه اظهار داشت :در حوزه ازدواج و لوازم تحصیل زیرنظر اداره کل ورزش و جوانان بیش از هزار مورد کارت جهیزیه و کارت اعتباری از مبلغ 10 تا 30 میلیون تومان به جوانان شهرستان اعطا شد.

محسن رحیمی ادامه داد:کمک هزینه بلاعوض به 238 زوج جوانان از قبیل اقلام جهیزیه تا مبلغ یک میلیون تومان وجه نقداعطا شد.

رحیمی با اشاره به اینکه شهرستان کهگیلویه در سال گذشته در خصوص اعطای وام ازدواج به جوانان مقام دوم در استان کسب کردگفت:متاسفانه امسال برخی بانک ها حتی یک وام ازدواج به جوانان پرداخت نکرده ،خواستار حمایت بانکها در اعطای تسهیلات به زوج های جوان شد .

وی سخت گیری بانک ها و بحثهای من در آوردی از جمله داشتن 2 ضامن،چک و...را از جمله مشکلات برای دریافت وام ازدواج برشمرد. و بیان داشت : اعتبار ازدواج جوانان در سطح استان و شهرستان های کهگیلویه،چرام و لنده با حضور علوی مدیر کل در استان 3 برابر شده است.

رحیمی همچنین از تنظیم تفاهم نامه با سه بانک جهت اجرای طرح جوانان امید با هدف تهیه کارت اعتباری تامین لوازم ازدواج و تحصیل در استان خبر داد و تصریح کرد :

علوی مدیر کل  ورزش و جوانان استان مبلغ 15 میلیون تومان اعتبار برای توزیع لوازم تحصیل و ورزشی در مناطق محروم کهگیلویه با محوریت عشایری و روستایی نیز تخصیص داد که طرح هم اکنون در حال اجرا است.

 

آخرین اخبار

ارشیو

جستجو